Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszert javasoltok?...

Milyen tápszert javasoltok? Nagyon sokat bukik a babám!

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos, tápszeres baba. Kezdetben a Milumil HA-t kapta, de székrekedése volt és fájt a hasa kicsit tőle. Egy hétig használtuk, aztán váltottunk Humana HA-ra, attól meg hasmenése volt, napi 8-szor! Akkor váltottunk a Beba HA-ra, amitől bukni kezdett. Mostanra már nagyon rossz a helyzet, evés után 3 órával is bukik még vissza, bár folyton hason akar lenni, tehát ez rátesz egy lapáttal a dologra. Arra gondoltam, megpróbáljuk újra a Milumilt, hiszen csak 1 hétig ette anno, és a kórházból kijőve talán nem is az okozta a hasfájást 3 hónaposan. (korababa). Vagy létezik más megoldás? Sűrítsem valamivel a tápszerét esetleg? Azt hittem, 7 hónaposan azért már nem lesz ilyen problémánk. Sajnálom szegényt, mert evés után mindig le kell korlátoznom, hogy ne forogjon, pedig így folyton sír, mert nagyon mozgékony. Végül is azóta bukik, hogy a Bebát eszi, már 4 hónapja. Beba Ar-t nem javasolta a doktornő, mert szorulást okoz.

Előre is köszönöm a tanácsokat!

Még annyit, hogy ebédre már főzeléket eszik, délelőtt gyümölcsöt, szóval napi 3 tápszeres étkezésünk maradt még.


2011. aug. 18. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A kislányom 11 hetes és fele-fele arányban kap anyatejet és Humana HA Start tápszert. Eddig semmi problémánk nem volt, de az utóbbi 1 hétben ő is sokat bukik étkezés után akár másfél órával is (pedig egyáltalán nem eszik sokat és nem is mohó). A gyerekorvosunk azt javasolta, hogy emeljük meg a fejénél a kiságyat és evés után minél tovább maradjon kézben vagy babahordozóban. A tápszert még nem váltjuk le egyelőre, de ha nem javul a helyzet, akkor a Humana Baby Fit-et fogjuk kipróbálni. Az állítólag bukós babáknak való.
2011. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is sokat bukott és fájt is a hasa a Bebától.Aztán váltottunk a Milumil AR-re és ettől a hasa sem fáj és nem is bukik!!!
2011. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én a Milupa Milumil A.R. optimát javaslom.Nekünk bevált.Ez nagyon sűrű tápszer.Igaz hogy először székrekedést okoz de kb. 3 hét alatt rááll a baba gyomra és utána minden rendben lesz.Mi is ezt használtuk és szenvedés volt az a pár hét amíg megszokta,de Laevolac sziruppal tudsz a székrekedésén segíteni.Már nem kell nekünk annyira sűrű úgyhogy most váltottunk át a Lactogen A.R.-re./1 éves a kislányom
2011. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!