Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2honapos a fiam ki probáltuk...

2honapos a fiam ki probáltuk a mildibé tápszert fájt a hasa töle most a bebátol is mit javasoltok anya tejet nem kap?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos majdnem minden táptól fájni fog neki mert a táp fog. Használj infacol cseppet,vagy espumisant azt nem tudom hogy lehet-e már.Greep water az nagyon erős, az legyen az utolsó,és konzultálj,vagy védőnővel,vagy dokival,hogy ő melyiket javasolja. Mi minden tápot kipróbáltunk,akkor szünt meg a hasfájás amikor el kezdett mindent ennyi.
2010. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nestlé BEBA HA START AKTÍV, nekem ezt javasolta az orvos!

Mindenképp adj a babádnak Espumisan vagy valami pocifájásra való szert!

2010. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Humana. Nekünk soha nem fájt a hasunk.
2010. ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a humanatól bukott a gyerek,utána a hasa fájt, a bebatól, a mildibétől, a miluppától, mindtől. Használj mellé valamit, az infacol nekünk nagyon be vállt,5 hósan már az espumisan is elég volt
2010. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!