Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám eddig csak...

6 hónapos babám eddig csak szopizott, de az esti tejci mennyiség már nem elég neki. Milyen márkájú pótlást - tápszert vagy tejpépet - javasoltok, amit szoptatás után még ihat cumisüvegből?

Figyelt kérdés
Próbáltam növelni a tejcit, de estére nem sikerül, reggel, nappal semmi gond vele. Eddig utoljára 8-kor szopizott és 11-kor még be szoktam menni hozzá álomszoptatásra, ami tök jól bevált, így biztos voltam abban, hogy nem lesz éhes reggelig. De most kezdjük a gyümölcskóstolgatást, és az álomszopit is szeretném lassan elhagyni, de ahhoz 8-kor több és táplálóbb kell, mint pár ml. anyatejci. Ha tudjátok, légyszi írjátok meg, hogy mi mennyibe kerül!
2010. júl. 12. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

a tápszer csak reggeli és esti italnak maradjon meg mert még szüksége van rá.

álomszopi: ne adj neki cicit hanem simogasd meg helyette.

tápszermárkát a doktornő v. a védőnő ajánljon inkább sok féle van.

most már hogy elmúlt 6 hós inkább a pürék legyenek az uralkodók a menüben ne a tápszer kezdhetitek a főzelékeket a husikat adni ebédre.

2010. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindenképp konzultálj a gyerekdokival. a pépet és a tápszert is (amelyiket választjátok) felírja receptre nés úgy olcsóbb is, de szerintem ezzel egyidőben a kóstoltatást is javasolni fogja
2010. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 6 hós. babának már nem írják fel receptre. Első gyermekem 5 éves egy vagyon volt a humanás tápszere /receptre még elfogadható volt/ a DM BE szoktam vásárrolni 15% kedvezménnyel, aztán elkezdték leüríteni a polcokat, csinálták a helyet a DM-es tápszernek, azt mondták jó lesz német gyártmány. Nekünk bevált így a 3 éves gyermekemnél már első perctől ezt használtuk. Sajnos a múltkor láttam már ezt is levették 900gr-ról 600g
2010. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az előző vagyok gr-ra. kb.1300 ft.
2010. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!