Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Muszáj a tejpép? 8hós baba,...

Muszáj a tejpép? 8hós baba, csak tápszeres (volt). Már csak 2x eszik tápszert, a többi gyümi, főzi, joghurt. Utálja a tejpépet. Erőltessem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne. :D
2009. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd. Felesleges, ha megeszi azokat amiket írtál.
2009. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne muszáj? Semmi se az. Ha nem szereti a babád, akkor ne erőltesd, mert az evést is megutálja. Úgy látom, már sok mindent eszik, van miből válogatni. Az én kislányom 7,5 hónapos, igaz, anyatejes, de még nem evett tejpépet, nem is tervezem, hogy adok neki.
2009. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kanállal az enyém se ette,ordított, de miután cumisüvegbe tettem próbaképp, úgybenyomta hogy csak lestem.
2009. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem muszáj, dehogy! igazából a tejpép pont fordított esetben jó! amikor nem tudod a tápszert beletuszkolni, mert már utálja. akkor szokták javasolni a tejpépeket, mert kicsit hasonló az összetételük, csak a babák többsége szívesebben eszi azt, mint a tejpépet!
2009. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
sinlac nem tartalmaz tejet és édeskés pép én ajánlom.
2009. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, próbáltam cumisüvegből,egy ideig szerette is, aztán már abból se kell neki.minden mást tényleg szívesen eszik.
2009. ápr. 15. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!