Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány % hogy fekete lesz?

Hány % hogy fekete lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párom fekete és az lenne a kérdésem hogy hány % hogy fekete lesz a babánk? Mennyire biztos h fekete lesz?
2011. aug. 19. 13:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ma 14:02

Istenem, de CSODASZÉP ez a két gyerkőc!!! Gyönyörűek!!

2011. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mennyire fekete. A negrid rasszon belül a halványbarnától kezdve a szó szerinti feketéig mindenféle szín előfordul. Minél sötétebb az apa, annál inkább lesz sötétebb a baba is, mert a bőrszínért felelős génjei "erősebbek".
2011. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem is szép lesz:) Örülök neki és köszönöm a képeket!!!
2011. aug. 19. 14:12
 14/18 anonim ***** válasza:

Szinte biztosan fekete bőrű lesz. Példának okáért az X Faktoros Shodeinde Dorka kislánya is fekete, mivel az apja is az. Vagy egy kicsit más eset, de Gombos Edina kislánya is egzotikus külsejű, hiába szőke az anyuka.

Egyébként és is el vagyok ragadtatva a fekete bőrű gyermekektől, nagyon szépek!

2011. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nézd meg Seal és Heidi Klum gyerekeit, olyan szép lesz a tietek is :)

Gratulálok!!!

2011. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2011. aug. 19. 14:26
 17/18 A kérdező kommentje:

De mostmár legalább tudom hogy 3 féle lehetöség van:)

Vagy olyan lesz mint az apukája vagy késöbb fog olyan lenni:D vagy félig lesz csak!!!!:):)

2011. aug. 19. 14:27
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én babám majdnem fehéren született, és mostmár szép napsütötte színe van. Egy ismerösöm férje viszont sokkal barnább, mint az én férjem, az ö gyermekük mégis fehérebb. Szóval szerintem a fehértöl a nagyon sötétig bármi lehet. Most várjuk a második bébit, én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen színe lesz :-) ezt ultrhangon nem láthatjuk :-)
2011. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!