Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néha elegem van a párom...

Néha elegem van a párom családjából. Hogyan lehet ezt elfogadni?

Figyelt kérdés
ELképesztő hogy néha hogy áskálódnak. A húga képes volt 4 hós babáknak való levet venni és abból adni egy kicsit a babának ha én nem vagyok ott. DE észrevettem. Meg se kérdezett, hogy jó e az nincs is gyereke. Most így hogy haggyam ott nyugodt szívvel a gyereket? 7 hetes kisfiú anyukája
2009. ápr. 15. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyelőre sehogy ne hagyd ott! Miért hagynád? Ő még javában kisbaba. Nekem eszembe sem jut sehol hagyni a 4 hónapos fiamat, sem anyunál, sem az anyósnál, pedig van még mellette 2 nagyobb gyerekem is.Ha nem mered senkire bízni, ne bízd!
2009. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
1edül ne hagyd ott a babát, a sógornődet meg csapkodd meg, hátha észhez tér.
2009. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

szia


Te jó Isten!!!!

Sehogy nem lehet ezt elfogadni és nem is kell!!!!

Mond el a véleményed elvárásaid a gyerekkel kapcsolatban és szólj rájuk nyugodtan ha vmi nem tetszik.

A Te gyereked szíved jogy úgy nevelni ahogy akarod, neked Ő a kincsed és senkinek nincs joga ebbe beleszolni.

Kitartás

2009. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Gondolod rossz indulatból adta neki?Az igaz hogy még korai volt!Szerintem nyugodtan ott hagyhatod máskor is, csak hagyj ott azt amit lehet inni enni és kösd ki hogy más nincs neki csak ez!!!!
2009. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Hát nyugott szivvel ott hagyni nem lehet.Én amikor ráhagytam a kicsit az anyosomra ugy megetette a gyereket hogy olyan hasfájása volt hogy orditott amikor mentem érte.Ugy képzeld ezt el hogy a cumisüveget csak félig emelte meg mert FÉLT Hogy a gyerek félrenyel,és sz

egény a tejcsi helyett a sok levegőt szivta be.De persze ő elnem birta képzelni hogy mi a baja a kicsinek,pedig 2-gyereket nevelt fel és nem tudta hogy kell tartani az üveget!!Utána is sokszor ő akarta ettetni,de folyton rákellett szolnom hogy nyugottan emelje fel az üveget mert nem megy a gyerek szájába a tejcsi.Hát voltak ilyen gondjaim nekem is,a másodikat már nemis hagytam rá mikor kicsi volt és nem etethette cumisüvegből sem!

2009. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan jártam férjem családjával.Amíg pelenkás volt és nem tudott beszélni a fiam addig nem hagytam ott náluk 1 percre sem.Most tudasd velük a nevelési elveidet mert szenvedni fogsz tőlük.

A kicsit már tiszteletben tartják és eszükbe sem jut még csak okoskodni sem.(persze őt sem hagyom ott)Ettől függetlenül nagyon jó viszonyban vagyunk,csak tiszteletben tartjuk egymás kéréseit.Csak legyél kedves a béke kedvéért.

2009. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Ne hagyd ott!!!!Én is vívok a férjem családjával(sajnos anyósom már nem él,ha ő lenne,senki nem dumálna bele,mert ő rendbe rakta őket)Apósom és a sógorom állandóan mindennel etetni akarják a babát,kb.fél éves kora óta(most 11 hós).Már mindent eszik,de még "baba-változatban".Apósom kijelentette,h na,nem baj,majd ha elviszi magával megeteti ezzel-azzal(csoki,üdítő,kolbász,zsíros hús,stb.)Ezt nem kellett volna,mert meg is mondtam neki,h nem viheti el a babát kb.2 éves koráig.Ráadásul nem vagyok kezdő anyuka,már 2 gyerekem van.Mégsem hajlandók megérteni,h az én gyerekem,és én így tartom helyesnek a dolgokat...
2009. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd ott. Én is hasonló cipőben vok. A nagyi mikor ott vagyok akkor jön hogy fürdesse a fiam , de mikor egy órára megyek el és mondom hogy fürdesse meg akkor nem. Egyik reggel felébrettünk és a fiam nyult oda felém FEKETE volt a keze.Arra lusták voltak hogy megmossák a kezét csuszás- mászás után. Na a pelenkázás a másik , ugy vettem észre hogy csak addig volt a közép pontban míg megszületett ha én nem szólok vagy nem csinálom akkor egész nap egy pelus.!!!!Ja Lenyaja a kanalát és ugy adja a szájába a kaját. undorodom, már szerencsére ugy néz ki sikerül költözni Juniusban ha minden össze jön. Kitartás
2009. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ki az aki így lepontoz mindenkit?

A véleményünket kérdezte, talán hazudni kellene?

2009. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ma mindenkinek rossz napja van?Tényleg mindenki le van pontozva.
2009. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!