Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engednétek furodni kicsit...

Engednétek furodni kicsit náthás gyereketeket? Bovebben lent:

Figyelt kérdés
Kicsit megfázott 1 és fél éves lányom - két napja náthás. Holnap készulunk apósékhoz, ahol melegvizu medence van. A problémám, hogy jonnek az unokatestvérek, akik tuti firodni fognak, s akkor perszehogy az én lányom is bele akar majd menni a vízbe. Párom szerint semmi baja nem lesz, ha ilyen melegben furdeni fog meleg vízben. De én mégis féltem, nehogy jobban megfázzon. Van valakinek tapasztalata, vagy véleménye errol? Elore is koszonom.
2011. aug. 20. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen melegben nyugodtan. Ne maradjon vizes fürdőruhában, ennyi.
2011. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatakozom az elsőhöz. Töröld meg, ha kijött a medencéből és adj rá száraz ruhát! Nagyon meleg van, különben sem lehet mindentől megóvni. :)
2011. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha beteg, én tuti hogy kihagynám most, már csak az unokatesók miatt is, nehogy megfertőzze őket.

Meg amúgy sem. Én is náthás vagyok, meleg van ugyan, de marhára nem vágyok fürödni.

2011. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha tényleg nátha akkor nem lesz semmi baja, mint ahogy írták fent is. Töröld meg és adj rá száraz ruhát. Ha úgy érzed, hogy ez inkább valami vírus, vagy ilyesmi akkor az utolsónak van igaza, nehogy körbefertőzze a gyerekeket.

2011. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a héten nyaraltunk és az én kislányom is fürdött melegvízű medencébe kicsit náthásan aztán másnapra rosszabbul lett pedig egyből elkezdtük a gyógyszert.Így előbb hazajöttünk és mentünk dokihoz ráment a füléra úgyhogy életébe először antibiotikumot kapott :( Most 3 éves.
2011. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* fülére
2011. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!