Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermekes anyukák van nálatok...

Gyermekes anyukák van nálatok papagáj?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen és a baba, gyermek tud aludni tőle?
2011. aug. 21. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok, nekünk van 2 papagájunk, nagy madár röpdében élnek a nappaliban és ..nálunk csak a fürdőn van ajtó... még sosem ébredtem fel a madarakra pedig ketten vannak...ha egyedül van még csendesebb..általában akkor csipognak ha mi is hangoskodunk vagy ha kitesszük őket a természetbe.. szerintem nagyon jó ötlet egy papagáj
2011. aug. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 3 éves voltam, amikor megkaptam a papagájomat, de amíg el nem pusztult szegény (6 év múlva) nagyon utálta anya és nekem sem volt a szívem csücske. Úgy emlékszem, hogy éjszaka nem hangoskodott, de nappal annál inkább. Én jobban örültem volna egy hörcsögnek akkoriban, mert azt lehet simogatni.:) Most bepótoltam, amióta elköltöztem otthonról, 3 törpehörcsögöm van és imádom őket babusgatni.:) Szerintem a papagáj nem jó háziállat, de ez csak az én véleményem.
2011. aug. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a papagájokat is lehet simogatni ha csak 1 van ..a miylenk még puszit is ad ..és egész nap a vállamon ül ha otthon vagyok ..mászkál a fejemen túrja a hajam ..ha eszek akkor el kell zárnom mert az ételbe is belemegy... azt szeretik ha a pöttyeiket simogatjuk a hullámosoknak ..
2011. aug. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok kaptam egy papagályt anyósomtól születésnapomra tavaly de rögtön utána teherbe estem amikor hazajöttünk a lányommal a kórházból az én kicsi Grysámat felettük egy polcra a bejárat fölé ahova a huzat ne vág be. És nem is csipog annyit mert nincs olyan világos ott de sokat levesszük és beszélünk hozzá a lányom most 2 hós és nagyokat mosojog amikor a papink nekiáll csipogni és szereti nézegetni is a manajat :D
2011. aug. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A gyerekek előtt én is tartottam többféle papagájt, de aztán elajándékoztam őket. Most hogy már nagyobbak a fiúk, gondolkodok a madarakon ismét, de nem tudom, hogy mit szólnának hozzá, ha a délutáni alvásukat megzavarná a rikácsolás:)

Rozelláim, nimfáim, rózsáfejű törpéim és hullámosaim voltak.

2011. aug. 21. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!