Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Édesanyák! Milyen ajándéknak...

Édesanyák! Milyen ajándéknak örülnétek a legjobban 10 és 15 év közötti gyermeketekről születésnapotokra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a kérdés nem a Babák témakörbe tartozik, és ezért elnézést is kérek minden Édesanyától, de a Kamaszok témakörben nem kaptam rá normális választ, és főleg Anyukák véleményére lennék kíváncsi. :-)


Előre is köszönöm a válaszokat, egy kamasz lány!


2011. júl. 21. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én mindenképp saját készítésű ajándékot adnék

pl. fűznék gyöngyöt (karkötőt, nyakláncot) vagy csinálnék valami használati tárgyat a konyhába (zsebkendő tartó) a neten lehet jókat találni, ahol az is le van írva hogyan kell elkészíteni

2011. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az ötletet! Nyakláncot és karkötőt már sokszor készítettem neki, és általában a nővéremtől is azt szokott kapni ajándékba. Viszont a konyhába való használati tárgy ötlete tetszik, azt lehet, hogy megvalósítom! :-) Még várom a további válaszokat, kedves Anyukák! Csak bátran írjátok meg, hogy minek örülnétek a legjobban gyermeketektől?!
2011. júl. 21. 19:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

8,5 éves kisfiamtól reggelit kaptam születésnapomra :=) Lelopakodott a konyhába, megterített, készített kávét és mindent szépen odakészített az asztalra. Gyönyörűen indult a napom!

Azt gondolom, hogy ezt 10 és 15 éves korban is lehet "ajándékozni", legfeljebb egy kis dekorral (pl. egy szál virág a kertből) az anyukák bizonyosan elolvadnak a meghatottságtól.

2011. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ez is remek ötlet szerintem


[link]


első voltam

2011. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link] a ládikó a lényeg


vagy lehet festeni üvegmécsest is, amúgy a papírzsepi tartó alapanyagait meg tudod venni 100 forintos boltban


még mindig első

Majd írd meg azért kérlek, hogy mi lett végül, esetleg képet is csatolhatsz :)

2011. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is a saját készítésű ajándék a legjobb. Esetleg lapozzatok át a tesóddal pár Praktika magazint, nagyon jó ötleteket lehet onnan meríteni.

[link]

2011. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Akkor én leszek az az anyuka akinek már egy kicsit sok a saját készítésű ajándék!Szolj apának,hogy vigyen el egy drogériába és vegyetek anyának egy parfümöt,vagy egy szép bizsú fűlbevalót vagy karkötöt.Mindenképpen saját használatos dolgot vegyél neki!
2011. júl. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedves válaszokat! Sajnos apával nem tudok elmenni sehova, mert a szüleim elváltak, és én anyával élek (hála Istennek), apa pedig alig törődik velem, de ez egy más téma...
2011. júl. 22. 09:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Én is tele vagyok rajzokkal, gyurmafigurákkal, papírvirágokkal, gyöngyös láncokkal - persze, gyönyörűek, nekem készültek, de végül is egy dobozban "üldögélnek", néha megnézegetem, olyankor pityergek is egy kicsit, de ugyanakkor elég is ennyi saját készítésű ajándék.

Mondom én, ne költekezz, hanem lepd meg egy finom reggelivel vagy (azért a 10 -15 év elég tág intervallum) ha idősebb vagy, akkor már akár egy ebéddel vagy vacsorával. Meglátod, sírni fog a meghatottságtól (persze, ha nem döntöd romba a konyhát :=) )!

2011. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a reggeli is jó ötlet lenne, de mivel a születésnapján, 16 óra után jövök haza egy egyhetes táborból, ezért ez megvalósíthatatlan, vacsorázni pedig valószínű, hogy a nővéremékkel megyünk aznap. :)
2011. júl. 22. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!