Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, milyen ajándéknak...

Anyukák, milyen ajándéknak örülnétek legjobban babalátogatóktól?

Figyelt kérdés

Mi illik-érdemes vinni?Ami nem felesleges, hanem hasznos.Ötleteket várok,közeli barátokról lenne szó.

Köszönöm :)

23L


2011. jan. 24. 12:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
pelenka,popsitörlő,baba napló ha még nincs nekik,ruhát szerintem ne vegyél
2011. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%

klisé szerü hogy mindenki italt v. pelenkát hoz...


én meg szoktam kérdezni hogy mit szeretne ha nem tudja gyümölcsöt viszünk és valami apróságot -nem játék-

pelust tisztálkodószert nem vinnék mert első körön mindenki v. a legtöbb anyuka gyógyszertárit használ akkor már a pénz az ajándék utalvány jobb!

ötletelni se nagyon kell egy szál virág egy kis kedvesség v. valami ami egyedi kézzel készült.

2011. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
_Szerintem kérdezd meg Tőlük.Anno mikor hozzánk jöttek a legjobban a pelenkának, brendonos vás.utalványnak és a cumis hőmérőnek örültem legjobban:-)
2011. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Brendon utalvány.
2011. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
pelenka,de előtte tájékozódj,hogy milyet és mekkorát használnak.Popsitörlő.Babkozmetikumot ne vigyél,mert azt nehéz eltalálni,max. ha konkrétan tudod,hogy mit használnak.újszülöttnek kellene?Neki vihetsz csörgőt,vagy valami szép mintás textilpelenkát.Én arra sajnáltam a pénzt,és örültem volna neki.Vagy én kaptam egy nagyon szép kis plédet.vagy valami újszülöttnek való játék,amit tud 1-2 hónap múlva használni,rágóka,csörgő,rongyi
2011. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Még csak reggel született meg, de jobb időben elkezdeni gondolkodni :)

No, meg ti tapasztaltabbak vagytok ilyen téren :)!

2011. jan. 24. 12:24
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Virág a mamának, egy tál házi süti vagy ha annyira közeliek az újdonsült anya kedvenc kajáját is viheted, ennél nagyobb figyelmesség nincs is az első hetekben :) Babának az már kemény dió, attól függ, hogy a babavárás idején már beszereztek mindent, vagy babonásak és szülés utánra hagyták, utóbbi esetben könnyű dolgod van, csak kérdezz rá bátran arra a konkrétumra, amit venni szeretnék, hogy ilyenetek már van-e. Ha már megvan minden akkor tényleg inkább marad az utalvány, cumit, cumisüveget eszedbe ne jusson venni, ahogy az előzőek is írták marad a rongyi, csörgő, babakönyv, pancsikönyv, rágóka stb., ha ennél nbagyobb dolgot szeretnétek ajándékozni, akkor én pl. egy állítható háttámlájú elektromos hintának örülnék a világon a legjobban Fisher Price 3 in 1 és hasonlóak :)


36 hetes kismama

2011. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
egy nagy tál rántotthusi. Főzni úgysem nagyon lesz ideje az első hetekben:) Én legalábbis ennek örültem volna a legjobban. Kispléddel sem tudsz mellétrafálni, abból sosem elég, és szerintem törölközőből sem a babának.
2011. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Én a kis ruháknak is nagyon örültem, mert akkor öltözködés közben mindig el lehet neki mesélni, hogy kitől kapta, és majd ha nagy lesz és elővesszük akkor is tudni fogja kitől van. Ugyanígy van a plüssfigurákkal is, de azoknak nem örültem, mert abból rengeteg van és nem tudjuk úgy hasznosítani mint egy ruhát. Ruhából vegyél nagyobbat és vedd figyelembe az évszakot is, hogy mire belenő milyen idő lesz. Nekünk pl. valamiért sok body-t hoztak és alig volt rugink.

Popsitörlő-pelenka szintén hasznos, de nem marad meg az utókornak...

2011. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is pelenka-popsitörlő elsősorban, én 1 nagyobb méretű ruhát és 1 játékot szoktam vinni a babának, testápolót/kézkrémet anyának, mert neki is jár a kényeztetés, valami piát apának.

Ha nagyon közeli barát, én is megkérdezném mire lenne szükség, ill. nálunk már többnyire második babák érkeznek, így nagyjából tudom, mi az adott anyuka ízlése.

2011. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!