Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nevek tetszenek az itt...

Melyik nevek tetszenek az itt felsoroltak közül? Melyiket adnátok a gyerekeiteknek, és miért (vagy miért nem)?

Figyelt kérdés

Lány nevek: Panna, Emma, Róza, Janka, Eliza, Aliz (vagy Alíz, kinek hogy tetszik), Rozália, Boglárka, Luca


Fiú nevek: Dávid, Ervin, Flórián, Iván, Balázs, Soma, Félix, Simon, Sebestyén


2011. aug. 21. 09:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Lány: Emma, Janka, Eliza

Fiú: Balázs, Ervin, Sebestyén

2011. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A Panna és az Eliza kivételével bármelyiket adnám. A Pannát azért nem, mert nekem nem tetszenek ezek a "becenév" nevek, úgy szerintem sokkal jobb, hogy Anna és Pannának becézni. Az Eliza meg csak úgy nem tetszik. De a többi nekem nagyon bejön. Sőt a fiamat Somának hívják.
2011. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Lány: Boglárka ( a legszebb, én is ezt adtam volna a lányomnak, de a férjem megvétózta:), Luca ( ez is rajta volt a listán anno), Aliz.

Fiú: Balázs a legszebb ( szintén esélyes volt nálunk is, míg ki nem derült, hogy kislány lesz), Dávid, Ervin.

Lány nevek közül még elmegy: Janka, Róza ( a többi nem kimondottan tetszik)

Fiú nevek közül még az Iván jöhetne szóba, a többi kizárnám én legalábbis.

2011. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ami tetszik:

Panna, Emma, Janka, Aliz, Boglarka , Luca


Amit adnek is gyermekemnek : Boglarka (ezt mar adtam is) Emma, Luca


Tesztik: florian, Ivan, Simon, Sebestyen


amit addnek is: David, Simon (tudom, fura, hogy a David nem tetszik annyira, de meg is adnam a gyermekemnek..ennek egy oka van, hogy angol nyelvteruleten elunk es ez tetszika ferjemnek)

2011. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Dávid (mert az egyik kisfiamat is így hívják) és Luca. :-)
2011. aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Boglárka, szép és jól is lehet becézni, Balázs, ha fiam lett volna mi is ezt választottuk volna! :)
2011. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Nekem az Alíz és a Balázs jön be. A Rozália nem tetszett eddig, de valamelyik nap a rendelőben volt egy gyönyörű szőke fürtös copfos kislány akit anyukája Rozálkának hívott. Arra a kislányra annyira illett a név, hogy azóta kezd tetszeni ! :)
2011. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Lánynevek közül a Rózán, Rozálián, Alizon kívül mind tetszik. Ez a három viszont nagyon nem. Ha választanom kellene akkor én a Boglárkát adnám, nekem az az egyik kedvencem. Tetszenek a becézései. Még a Luca is nagyon szép. Unokahugom 2 éves, az ő neve Eliza, most Zizinek becézzük. :) Neki eddig bárki hallotta a nevét odáig volt, hogy milyen gyönyörű.

Fiúnevekből csak a Balázs tetszik. Ezt mindig szépnek tartottam.

2011. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!