Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám egy hét múlva 6 hónapos....

Babám egy hét múlva 6 hónapos. Felirathatom neki a 6+ tápszert vagy még az 1-est?

Figyelt kérdés
8 kg és elég jó étvágyú baba. Ha kiiratok egy dobozzal vagy nem fogy el, vagy betöltött 6 hó után is adhatom még 1-2 hétig az 1-est?
2009. ápr. 16. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
adhatod, majd a doki megmondja h melyiket javasolja
2009. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a fiam betöltötte a 6 hónapot, még volt 1 zacsi Beba start, én odaadtam neki, utána vettem 6+ tápszert. Sajna nálunk a 2-es tápszert már nem írják fel receptre.
2009. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Normál esetben 6 hónapos korig írják receptre a tápszert, utána csak amennyiben indokolt (pl a hypoallergént veszélyeztetett babák esetén)

Viszont 6 hónapos kortól már kiváló tejpépek vannak, amelyek több helyen is beszerezhetők.

Mindenképpen a doktor néni/bácsi véleményét követsd, mert ő ismeri a babádat, s tudni fogja számára mi az ideális!

2009. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még íratnék neki 1-est, amíg lehet. Ha betölti a hat hót, onnantól nincs receptre tápszer, kivéve a már fentebb említett allergiát.... És hát nem mindegy az sem, hogy akár dupláját, háromszorosát kell fizetni 6 hónapos kora után a tápszerért, mint előtte. Használd ki a lehetőséget, amíg még lehet!
2009. ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Milupa Milumil HA1 tápszert issza, a 2-est is felirják receptre és ugyanannyiba kerül, mint az 1-es. Megkérdezem a dokinkat :)
2009. ápr. 16. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!