Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok olyan weboldalakat...

Ajánlanátok olyan weboldalakat ahol lehet vásárolni etetőszéket, babakocsit?

Figyelt kérdés
Köszi
2009. ápr. 16. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
bambino.hu
2009. ápr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
www.tikotiko.hu
2009. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

bebibolt.hu (nekünk a babakocsink innen van)

www.nikicabababolt.hu

aprosagokboltja.hu (autósülést innen vettünk)

babaholmiolcson.hu

www.babadiszkont.hu

meseszep.bolthely.hu (innen járókát vettünk)

stb.stb. :-)

2009. ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ,hogy újat vagy használtat akarsz.Pl a teszveszen mindkettő van.És jó árakon ki lehet fogni sztem.Vagy az egyéb online vásártereken.De én tuti nem vennék így semmit.Sztem az a jó ha belepróbálod pl az etetőszékbe a babát,mi így vettünk és nagyon szeretem,ami pl nagyinál van az nem jó,mert egyenes a fala mindenhol és egyfolytában csúszik i a gyerek-9hónapos,szépen ül már.de hiába. babakocsinál meg sztem érdemes megnézni élőben ,megemelgetni,szétszedni.Annyira nem olcsók,hogy így lutrira vásároljon az ember.Tudok olyan babadiszkontokat igaz Pesten ahol jó árban lehet venni.Ha érdekel szólj!
2009. ápr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. ápr. 16. 09:52
 6/7 anonim ***** válasza:
neobaby.hu,babaszafari.hu
2009. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
babyshop.hu
2009. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!