Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszak?...

Milyen kutyát válasszak? Kertes házban lakom, közepes vagy nagytestűt szeretnék, könnyen tanítható legyen, első kutyatulajdonos vagyok. Milyen weboldalakat ajánlanátok, ahol a kutyákról bővebben lehet olvasni?

Figyelt kérdés
Ja, és macska is van a háznál. :)
2010. jún. 12. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Leonbergi. annyira okos és szép kutya :) barátoméknak van ilyen kutyájuk. ha választhatnék tutu ilyet választanék... :))
2010. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nemet juhasz! Okos es stabil kuleszok.
2010. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
menhelyit...ott nem a fajtáról, hanem az adott kutyáról kapsz infót, hogy alkalmas-e arra, amire szeretnéd...nem mellesleg egy menhelyi kutyus befogadásával csinálsz egy másiknak helyet...
2010. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
25%
Nekem Japán Akitám van,most 2 éves. Én egyenesen imádom őt,bár biztos mindenki imádja a sajátját. Nagyon okos kutya, jó barátja a gyerekeknek. Nekem nagyon sokat jelent hogy soha nem kell utána takarítanom a piszkát, mert az első perctől a kert végébe jár piszkítani (pedig nem tanítottam hanem magától a legtávolabbi helyet választja erre.) Nekem a házba is be jöhet napközben, de este mindig kinn alszik. Nagy a mozgás igénye. Jól tanítható, de mint minden kutyussal egész kis kora óta foglalkozni kell vele. Bátran merem ezt a fajtát ajánlani, de csak a japánt az amerikait nem mert én úgy tudom hogy az vadabb.
2010. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Én is a menhelyire szavaznék.Ott ismerik a kutyákat,hogy milyen az adott kutya természete.Vagy ha az illatos útról hozol el www.ebtelep.hu,akkor az életét is megmentheted,mert ott elis altatják a kutyákat,nem úgy,mint a menhelyeken.
2010. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is javaslom menj el menhelyekre (Noé,Tappancs,Mancs Rancs) ott jól ismerik a kutyákat és szívesen segítenek neked kutyát választani.
2010. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Akiteki ***** válasza:
2010. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsónak üzenem!!!! ezek a kicsik, nagyon édesek :D jaaaj... :D:D::DD
2010. jún. 12. 18:56
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

[link]


ez egy nagyon jó oldal, a fajtabemutató menüpontban nagyon jó és reális leírások vannak. De olvasd el a többi cikket is a kutya vásárláson töröd a fejed.


Én személy szerint meg azt ajánlom hogy menhelyről hozz kutyát. Elmondod az elvárásaidat is találnak neked valót.

Talán valami retriever szerű lenne a legjobb.

2010. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Akiteki ***** válasza:

JaJ, Elszúrtam a linket!!! Én is az olcsókutya oldalát akartam:))

[link]

A kishuskykat meg a fiamnak mutogattam. Bocsi!!!!

2010. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!