Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bolti 100%os narancslevet...

Bolti 100%os narancslevet mikor adtatok először a babátoknak? 1 évet most töltötte be a kislányunk. Adhatok neki?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
hát milde juicet hígitva...de én meg nem adtam neki ilyenkor ne bántsa a gyomrát
2009. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem még ne. Én megvártam a két éves kort, olyan másfél évesen kapott belőle egy két kortyot de többet nem. Nem hiszem azért én hogy az teljesen 100%, meg a másik, lehet az, de van benne más is. Szerintem! Úgyhogy én vártam.

Én ilyen Kecskeméti italokat adtam neki sokáig, van a bébiételes cégeknek is. Azok tuti gyereknek valók. Nem mondom hogy tökéletesek, mert biztos abban is van ez az, de azért az a legideálisabb a kicsinek, azért arra figyelnek. Meg még majd lassan kicsi Kubut, de a málnásat később. Aztán még adtam olyan másfél éves kortól ilyen topjoy azt hiszem, üveges leveket is néha néha, tán 0,33-as kiszerelésben van. De jó darabig a Kecskeméti italokat!

Azt hiszem abban is van narancs, de nem vagyok benne biztos. De más márkából biztos van.

Amúgy ha te facsarsz neki narancslevet annál jobb nincs. De vigyázz vele, mert van olyan kisgyerek aki nem bírja. Úgyhogy csak keveset, szépen lassan. Van aki bírja amúgy, de a feneke nem. Kicsípi neki nagyon, bár a hasa nem fáj, meg a széklete sem lesz gáz. Úgyhogy majd meglátod!

2009. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyémek vizet isznak. Az a biztosan jó.

Szerintem felesleges nekik dobozos leveket adni. Inkább egyék a gyümölcsöket vitaminostól, rostostól.

A 100%-os levekben is van adalékanyag, amire viszont tutira nincs szüksége a babádnak.

2009. ápr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Amúgy az én lányom is vizet iszik általában, de kicsiként gyakran vettem neki ilyen leveket, de nem vittem túlzásba, akkor is megitta a vizet, nem volt gond. Csak míg annyira nem tudott gyümit enni, addig én úgy gondoltam hogy kapjon olyat is.

Persze most hogy két éves és már mindent ügyesen eszik, imádja a gyümölcsöt, így inkább azt kap, annál jobb nincs. Meg főleg vizet, néha teát, néha gyüm levet.

Úgyhogy a vízhez is szoktasd hozzá, az a legjobb. De fontos hogy ne szénsavashoz!!! Csapvíz, babavíz, esetleg ha nagyobb lesz mentes ásványvíz, bár ez utóbbit nem ajánlják kicsiknek. Az enyém forralt csapvizet ivott sokáig, majd kb egy éves kora utántól szépen fokozatosan natúr csapvíz.

2009. ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mi is csak vizet adtunk eddig és természetes, itthon csavart friss gyümölcsleveket, de a narancsnak lassan lejár a szezonja, már nem olyan finom mint a téli időszakban és gondoltam esetleg megpróbálnám a 100%os narancslevet. Igaz Nestle-s babáknak való narancslét is várásoltam, csak elfelejtettem, hogy ott a szekrényben mivel volt friss eddig :-)
2009. ápr. 17. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!