Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítsem el ezt az...

Hogyan készítsem el ezt az ebédet másfél éves lányomnak? Illetve adnátok még ehhez hasonló ötleteket?

Figyelt kérdés

Ebédre valamit össze kell dobnom kislányomnak.Nem tudok ma boltba menni, az itthoni alapanyagokból kell valamit összehozni...Spagetti tésztát gondoltam,van itthon paradicsomos tonhal konzerv, azt tennék rá.De hogyan készítsem el?A hallal kell valamit még csinálni, vagy csak melegítsem meg és öntsem rá a kifőtt tésztára?

Illetve az lenne még a kérdésem, hogy milyen ilyen túlélő ebédeket készíthetnék arra az esetre, ha gyorsan kell ebédet csinálni,vagy azokból a legáltalánosabb alapanyagokból, amik itthon vannak?


2011. aug. 22. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
te mit ebédelsz?egye azt amit te.
2011. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt szokta enni, amit mi.

De vannak rendkívüli esetek, és időszakok, mint a mostani...

Tegnapról csak husilves maradt, de mivel válogatós korszakát éli azt nem eszi meg, és csak este tudok majd főzni.Ebédre meg valamit csak kellene ennie.:)

2011. aug. 22. 08:58
 3/4 anonim ***** válasza:
én max hagymát piritanék alá és azzal összefőzném kicsit,majd összekeverném a tésztával
2011. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én picit főzném azt a konzervet, mert hát ki tudja...!Én nem főzök minden nap, még akkor sem ha megköveznek érte, de mivl a gyereknek minden nap kell főtt étel, ezért hétvégéken főzök többféle főzeléket,nagy adagokat,amit lefagyasztok. Ugyan így főzök meg húst fűszerekkel, és májat, amit jégkockatartóban lefagysztok. Így reggel, csak ki kell venni a fagyasztóból.
2011. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!