Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leviszitek a babátokat ilyen...

Leviszitek a babátokat ilyen szép időben ha lázas (38,3 a max. ) sétálni, babakocsizni?

Figyelt kérdés
5 napja hőem.,meg láza van,fogzik ,meg piros a torka 7 kislányomnak!Lem sétálni azért?H öltöztessem?
2009. ápr. 16. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem,ha lázas akkor ne menjetek ki.Legalábbis a mi dokink ezt tanácsolta.Talán,ha 37,5 alatt van akkor igen,de én nem vinném ki.Jobbulást!
2009. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
háát ha lázas gondolom nyügi is...én sem vinném ki 38 feletti lázzal...ha kicsit lejebb megy talán...de ha a torka miatt lázas, lehet h fáj is neki, nem? (mondjuk attól még lehet sétálni, csak gondolom nyügi, szegényke)
2009. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Picit nyűgi igen,de azért eszik,meg szerintem inkább a foga miatt nyűgös!Alul 2 kibújóban,felül meg az egész ínye be van durranva és nagyon aluszékony is!Szeret a levegőn lenni,ott mindig nyugis,ezért gondoltam h kivinném!Végülis napi 1 mértem eddig 38,3-at,amúgy szinte folyamatos hőem.van!:(:(

2009. ápr. 16. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!