Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időbe telik nektek...

Mennyi időbe telik nektek elindulni otthonról valahova 2 vagy több gyerekkel?

Figyelt kérdés
Bevallom őszintén nekem még a mai napig kell min. fél óra, mire a 2 porontyomat indulásra készen kitessékelem a lakásból...:))) a nagyobbal indulás előtt pisi, átöltözés, játékot vigyünk-ne vigyünk, ha igne akkor mit.....a kisebbet átpelenkázni, megetetni. Ital mind a kettőnek. Játszótérre összepakolni, majd gondolkozás az ajtó előtt, hogy motort vagy biciklit vigyünk.....húúú. Néha úgy érzem, hogy mire kijutunk, jöhetünk is vissza ebben a melegben. És mire elindultunk rájövök, hogy az egyetlen, aki nem pisilt, az én vagyok....:)))) és néha papucsban indulok el.....
2011. aug. 22. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nekünk az a nehéz, ha autóval kell indulnunk és több órahosszára megyünk el itthonról. A rekordidő, mire az autóban vagyunk az 1,5 óra. A kicsi még féléves,a nagy már 4, de nem sikerül hamarabb elkészülni.
2011. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha el kell menni valahová, akkor legalább 1,5órával az indulás előtt elkezdem összekészíteni a gyerekeket.

Peluscsere a kicsin, pelus a nagyra(utcán még vígan pisil mindenhová), öltöztetés, pelenkázótáska ellenőrzése, játékok összerakása(rágóka, csörgő, képeskönyv, plüss), cipő a nagynak, kendőbe a kicsi, és indulhatunk.

Ha a boltig megyünk annyi, hogy oda nem kell pelustáska, a játszóra is spontán, "nini itt a játszó" járunk, a homokozós cucc nem hiányzik, mert ha viszem ha nem rá se bagózik a sajátjára.

2011. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jha fél óra nekünk is kell mire összekészülünk :-)))


mikor még csak 1 volt akkor is ennyi kellet és most h 3 van érdekes h most is kb 30 perc

2011. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Áhhhhhh ez nálunk katasdztrófa:Már néha semmi kedvem elindulni,mert mire összekészülnek lemegy a nap.

Még a kicsi oké,aki másfél éves,de a többiek már iskolások.A legnagyobb viszont nyolcadikba megy.

2011. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ááááá....ne is mond,nekem még csak 1 van,15 hós de ha akárhova indulunk(strand,játszótér,barátnők stb)minimum fél óra a készülődés:peluscsere,átöltözés,víz,kaja,ellenőrizni a pelustáskát van-e minden,szandál,fejkendőmelegebb ruha,játékok,matrac,babakocsi csomagtartóba be,kinyitni kaput,kinyitni garázskaput,kiállni az autóval,jajj a gyerek elszaladt az udvarba,kapukat visszazárni stb stb stb,komolyan mondom,hogy mire elindulunk szakad rólam a víz,és igen én is az autóba döbbenek rá,hogy magamnak nem hoztam semmit inni meg meg sem fésülködtem és ezt még tetézi mikor a férjem is jön velünk és megkérdezi,hogy mit tudok ennyit készülődni!!!na ilyenkor fejbe tudnám verni!
2011. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oh, igen az apák...:)) én 2 gyereket és magamat rántom össze annyi idő alatt míg Ő egyedül önmagát....)))
2011. aug. 22. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem háromnegyed óra a rekord.2 gyerek van.A babás táska mindig készenlétben,csak pelenkával meg textilpelussal kell feltankolni indulás előtt.Én félig elkészülök,megmosakszom,kontaktlencse,kávé,aztán nagyobb gyerek,megint én a sminkkel,aztán a kicsi utoljára,tiszta pelus,tiszta ruha,mindent a táskába,kocsiba ki,gyerek a hordozóba és indulás.Apára 2x ennyit várunk díszmagyarban.Elképzelni nem tudom mit molyol a fürdőszobában...:D
2011. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!