Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha babátok télen fog elindulni...

Ha babátok télen fog elindulni, akkor vesztek neki cipőt? Vagy majd csak tavaszit?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
ha elindul,akkor nyilván,nem mezitláb fog menni :) Attól is függ tél elején indulna e el,mert akkor még téli cipőt vennék,ha már tél vége felé,akkor is vennék neki cipőt,de már nem csizmát,vagy nem annyira magasszárút.
2011. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én veszek neki. Overálból is olyat vettünk aminek a lábrésze lecsatolható ha esetleg kíváncsi lenne a hóra.
2011. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én majd veszek, de csak akkor, ha tényleg megindul. Vagy ha már kézen fogva toporogni akar, akkor is. :)

De ha ez tél végén lesz, akkor már inkább magas szárú átmeneti cipőt veszek nem bakancsot vagy csizmát.

2011. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azért csúnya lenne ha télen mezítláb mászkálna egy baba :D

enyém decemberben indult el, de már novemberben úgy sétáltunk, hogy egyik kezével fogta a babakocsit. télen 2 bakancsot és 1 csizmát elhasználtunk :)

2011. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem vettem. Ő még éppen csak elindult, kint még nem igazán akartuk járatni, bent tipegett, ezért felesleges lett volna. Mire már tényleg tudott közlekedni valamennyire, akkor már nem volt lucskos tél, és jó volt a tavaszra (is) szánt cipő.
2011. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! 12.33

Köszönöm, hogy te értetted a kérdést!

Ha-ha. Gondoltam, hogy nem mezítláb fog mászkálni. Csak nekem többen azt mondták, hogy télre még felesleges cipőt venni, gyakorol itthon, az utcára még nem kell, ellesz a babakocsiban. És csak tavaszra vegyek cipőt, akkor úgyis már ügyesebben fog járni. Tippem sincs mikor indul el, mindent nagyon hamar csinál. Most 7 hónapos és egyedül feláll. Azért is kérdeztem, mert lábfejes overált tervezek venni. Mert arra készültem, hogy az utcán nem fogunk sétálni, de most bizonytalan lettem.

2011. okt. 5. 16:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Várd ki míg elindul, úgysem megy az annyira gyorsan. Látni fogod, mennyire van igénye arra, hogy kivedd a babakocsiból, bármikor vehetsz neki cipőt. Szerintem jó neki még a lábfejes overál. Csizma biztos nem fog kelleni, az átmeneti cipő meg jó lesz már mire tényleg elindul, ha szép időben kint szeretnétek tipegni.
2011. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!