Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha éjjel köztetek alszik...

Ha éjjel köztetek alszik 1-1,5 éves gyermeketek, akkor hogy tudtok elmenni nélküle pár napra?

Figyelt kérdés
El tud aludni másnál is, vagy ilyenkor mit szoktatok csinálni?
2011. aug. 22. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
nekem eszembe sincs elmenni nélküle pár napra, majd 2 éves kora után tervezzük az első nagyinál alvást :)
2011. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem alszik velünk,így nincs gond!:) De barátnőmék,ha elmennek 1-2 éjszakára, akkor mamával is egy ágyban aludt, így nem volt gond!
2011. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Eddig nálunk sem aludt velünk a 16 hónapos kisfiam, de pár napja felébred éjjel és csak velünk hajlandó visszaaludni. Hétvégén elmennénk két napra a férjemmel a kicsi nélkül, de félek, hogy mi lesz így éjjel.
2011. aug. 22. 16:23
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Soha nem aludt velünk egyik gyerek sem,nyugodtan elmehettünk nelkülük.
2011. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Én nem hagynám máshol 3 éves kora előtt ha nem muszáj, de nem vagyunk egyformák. Én kipróbálnám el tud-e aludni mással, úgy hogy a másik szobában ülök. Ha nincs gáz, csak akkor mennék el. De szerintem kicsi még ehhez egy 12-18 hónapos.
2011. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Na ez jó kérdés!Az 15 hósom eddig magától aludt el és az éjszakákat 6 hós kora óta átaludta!Erre egy hete csak velem hajlandó elaludni és éjszaka is 1-2x kel!Pedig Apával tervbe volt véve,hogy elmegyünk a Mátrába szeptemberben túrázni 2-3 napra!Volt már,hogy nagyik altatták és nem volt semmi gond de most tanácstalan vagyok én is!
2011. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eddig nálunk sem volt gond az alvással, leraktam és szépen aludt reggelig. Most meg, ha el is alszik a kiságyban, pár óra múlva felébred és csak sír és mutogat kifele a szobájából, át akar jönni hozzánk. Már többféleképpen próbáltam nyugtatni, visszaaltatni, de eredménytelen volt. Soha nem voltam annak a híve, hogy egy gyerek a szülők között aludjon, de nem tudom, hogy mi más megoldás lehet ebben a helyzetben. Akarunk venni neki egy rendes ágyat, hátha jobban fog neki tetszeni, mint a kiságy.
2011. aug. 23. 09:16
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

Nem az volt a kérdés hogy ki tud vagy nem tud elmenni a gyereke nélkül, már bocs.

Szerintem ha szereti a nagyszüleit simán aludni fog köztük is, mint az én lányom, aki itthon 3 hónapos korától külön szobában alszik, nagyiéknál meg csak papa és mama közt.:D

2011. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%

Miért nem a kérdésre válaszoltok?

Ha nem tudtok normálisan segíteni, akkor miért írtok?

Szerintetek az ilyen válaszokkal segítetek a kérdezőknek?


Szerintem a nagyszülőkkel is remekül el fog aludni.

Csináljatok egy próba-estét, amikr nem utaztok el, csak a nagyiékkal alszik. Kipróbálni, milyen, ha nem vagytok ott vele. Ha minden ok, akko mehettek nyugodtan.

2011. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is csináljatok próba estét, hogy azért ott legyél a közelben, ha nagy a gáz.

Bár én nem mennék el nélküle, mert nem alszik el mással és úgy nem szivesen nyaralnék, hogy tudom neki nem jó.

2011. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!