Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeptemberben milyen ruhában...

Szeptemberben milyen ruhában hozzam haza az újszülöttemet?

Figyelt kérdés
24 fok körülit "mondanak".
2011. aug. 22. 16:03
 1/7 anonim válasza:
17%
Babaruhában
2011. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Én egy ujjatlan bodyban, hosszú ujjú plüss rugiban, pamut kissapkában. Hordozóban, kis takaróval betakarva vittem haza, lassan 2 éve :)

Soha nem bugyolálgattam agyon egyik gyerekemet sem, az "amit én hordok plusz egy réteg" elv hive vagyok...

2011. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ma 16:15-nek.

Amit írtál arról az jutott eszembe, hogy a pulóver egy olyan ruhadarab amit a gyereknek akkor kell felhúznia, ha az anyja fázik.


Kérdező:

Body, kis sapka, hordozóba be, és betakarni egy vékonyabb kis pléddel. Vagy pedig pólya. Habár most már nem nagyon használják a szülők, pedig nagyon szépek szerintem:)

2011. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a Hasznos választ! :-D
2011. aug. 22. 16:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Neked is a Hasznos választ! :-D
2011. aug. 22. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Kislányomat (2 éve) szeptember végén hoztuk haza, rövid ujjú body, ujjatlan plüss rugdalózó, plüss kiskabát, és kistakaró. Meg persze pamutsapka. Szép idő volt, 20 fok felett, kocsival mentünk.
2011. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon szépen köszönöm a választ!
2011. aug. 22. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!