Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megmondjam neki ezt mielőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki ezt mielőtt elmennék? 2 hét múlva megyek külföldre és csak szeptemberben jövök haza.

Figyelt kérdés

Van egy srác csak barátok vagyunk, minden nap beszélgetünk. Néha néha hozzám ér, megcsikiz, átölel stb.. sokat nevetünk, mindenről lehet vele beszlni. mindenre kíváncsi ami velem kapcsolatos stb. Szval valószínűleg tetszek neki, és ő is tetszik nekem. Tudja h megyek e a nyáron.

Mielőtt elmennék megmondjam neki h tetszik? csak eddig féltem lépni? Vagy fölösleges??


2010. máj. 20. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki! Neten majd tartsátok a kapcsolatot a nyáron! Sok boldogságot! :)
2010. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Elmondod neki, hogy tetszik aztán elmész egész nyárra ő meg itthon szenvedjen?

Én inkább magamban tartanám és tovább beszélgetnék vele a nyáron, tartanánk a kapcsolatot és ha visszatértem és megvárt akkor ugranék rá. :D

Nem esne nekem jól, hogy az aki nagyon tetszik szenvedjen ez miatt, mert nem lehetünk együtt hónapokig.

2010. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én elmondanám!!Sajnáom én is szenvednék miatta meg ő is de nekem számitana!
2010. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Az őszinteség a legjobb. Mondd meg neki, nem fogsz szenvedni, örülni fog neki
2010. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

még nem mertem neki elmondani, pedig sokszor voltunk kettesben , de megidjedtem h mit reagál. egyre jobban tetszik, és kezdem megszeretni.

hogy kezdjek bele?

2010. máj. 28. 22:51
 6/14 anonim válasza:
már rég meg kellett volna mondanod:)
2010. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
tudom h meg kellett volna mondanom, de félek a reakciójától
2010. máj. 28. 23:03
 8/14 anonim ***** válasza:
ne mond el. ugyse lennetek egyutt nyaron. egy sejtelmes, sokat igero bucsu sokkal jobb ;) es amennyire lehet tartsd vele a kapcsolatot hogy ne felejtsen el es ne huljon ki a dolog. osszel majd folytatjatok.
2010. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne úgy mond, hogy szereted, hanem utalj rá, hogy pl nagyon fog neked hiányozni, vagy sokat gondolsz rá... Nem tudom mennyit engedtek meg a barátságotokban, de lépj csak egy szinttel előrébb ahhoz, hogy ez mégsem barátság legyen. Lehet konkrét szavak nélkül is rájöttök hogy mennyit jelentetek egymásnak :)
2010. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hmm az elején azt mondtam volna hogy közöld vele egyértelműen aztán olvastam a hozászolásokat és tényleg mennyivel izgalmasabb ha mondjuk mielőtt elmennél elbcsúzol tőle és célzol rá hogy nagyon fog hiányozni és ogy ali várod az őszt hogy újra lásd, majd a szája szélére adsz egy lassú, kifejező puszit^^ jó ez kicsit filmes de tényleg mennyivel jobb. meg ha elmondanád neki hogy szereted és itt hagyod egész nyáron rettegni fog hogy biztos találtál magadnak kint valakit, amúgy is ezen og kattogni a nyáron sztem nem kell hogy még azt is higgye hogy komolyan az övé vagy és nem tud vigyázni rád. beleőrülne a gondolatba és te is:)fogadjunk hogy te is sokat fox gondolni arra hogy vajon mit csinál és kivel van. És interneten sokat beszélgessetek, nagyon sok boldogságot:D
2010. máj. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!