Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen formában lehet 11...

Milyen formában lehet 11 hónapos babának kálciumot adni?

Figyelt kérdés

gondolok csípésre,fogzásra....

Mivel én is allergiás vagyok a rovar csípésekre így több mint valószínű nála is elő fordulhat ezért szeretném már jó ellőre tudni mit és hogyan mivel most ont itt a virágzás ideje is így a rovarok is támadnak rendesen....


2009. ápr. 16. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem most adott a gyerekorvos egy reklám anyagot, ami Ca-kid kalcium szirup speciális-gyógyászati célra szánt-tápszer! Barna üveges és majdnem 1500 ft. Bár én nem tudom, hogy a kislányomnak miért írta fel, mert begyulladt a füle amiatt, de adom neki, mellette a D-vitamint is. Majd meglátjuk hétfőn.

Boldog gyermeknevelést kíván 11 hónapos kislány anyukája.

2009. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
calciumusc injekció. Kis ampullában van, letöröd és egy pici folyadékba öntöd. Ilyen picinek fél ampullát lehet egyszerre adni. Felírja a gyerekorvos receptre
2009. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 12 hónapos most, és tegnap a kiütéseire a védőnő mondta, hogy Calcium Sandoz pezsgőtablettát adjak neki. Egy felet adtam neki, és elmúltak a kiütések.
2009. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Calciumusc ampulla jó neki, valóban fél ampullával egyszerre. Én úgy adtam a kislányomnak, hogy egy fecskendőbe felszívtam és azzal nyomtam a szájába, nem higítottam. Születése után egy hónapig kellett adnom neki így.
2009. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!