Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idos volt a babad...

Mennyi idos volt a babad amikor visszamentel dolgozni?

Figyelt kérdés
megbantad ha koran mentel vissza? fontosnak tartod hogy a gyes utolso napjaig otthon maradj vele?
2011. aug. 22. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:

23 hónapos lesz a kisfiam, amikor szeptemberben megkezdi a bölcsit, én októbertől dolgozom. Nem tudom, hogy fogom-e bánni, de szerintem nem.

Kisfiamnak már nagyon hiányzik a gyerekek társasága, korán reggel végigsorolja a kis barátait - akik már bölcsisek, tehát csak ritkán találkozik velük. Kevés vagyok neki, sokszor nem tudom eléggé lefoglalni, látszik, hogy teng-leng, ez se jó, az se jó. Ahogy jönnek erre kisfiúk, kislányok, rögtön semmi baja. Amikor elmentünk a bölcsit megnézni, sírt, hogy haza kellett jönni. Szóval szerintem jó lesz neki - és persze nekem is, már hiányzik a munkám.

2011. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 éves korában kezdi az ovit, akkor megyek vissza. Otthon maradtam vele a gyes utolsó napjáig, és nem bántam meg, így terveztem. :) De ugyanakkor azt látom, h kell már neki a szocializáció is, más gyerekek társasága is.
2011. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ikergyerekek, 6 évesek voltak amikor újra kezdtem dolgozni. Magánoviba jártak 3 éves koruktól, mert igényelték, de ebéd után mindjárt hoztam is haza őket, és délután már a saját ágyukban aludtak.
2011. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont 21 hónapos lesz a fiam szeptemberben, amikor kezdjük a beszoktatást, én nov. 1-jén megyek vissza.

Eredetileg a két év GYED-et végig itthon töltöttük volna, és csak februártól akartam dolgozni, de a cégem ragaszkodott hozzá, hogy hamarabb kezdjek.

Én hol ezt gondolom, hol azt, de kicsi, céges bölcsibe megy a fiam, jó kezekben lesz.

2011. aug. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

16 hónapos volt, előtte szokott le 2 héttel a ciciről. Sajnos muszájból kellett visszamennem. A cég új kezekbe került, és visszahívtak. Ha most nem megyek, később mondhatják, hogy már van helyetted másik.

A nagyszülőkkel van, de szeret a környékbeli gyerekekkel is játszani. A cégnek is van bölcsije, de macerás lenne a hajnali kelés, buszocskázás.Így meg a nagyi ment el GYES-re, mert még nem nyugdíjjas, és melója sincs. Mindenki jól jár. A gyerek hamar megszokta, nekem talán nehezebb volt "leválni róla". Az első munkahéten még a tejem is visszajött, ha rágondoltam a fiamra.

Eredetileg 2 éves kora után akartam visszamenni, mikor lejár a GYED, de másképp alakult.

Engem legalább visszahívtak, de sok embert elküldtek. A mai világ már csak ilyen.

2011. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!