Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan sikerül babátoknak...

Hogyan sikerül babátoknak elviselni ezt a nagy meleget?

Figyelt kérdés
Nincs légkondim. Babám 3 hetes és napközben nagyon melege van. Egy szál pelenka és rövid ujjú body van rajta. Mivel segíthetnék neki elviselni a meleget.
2011. aug. 23. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is rém meleg a lakás. :S Az segít, hogy az ő szobájában jó vastag a sötétítő, így a délelőtt végig oda tűző napot felfogja, és a lépcsőházban a másik oldalon kellemes hűvös van, onnan szellőztetek, így ez valamennyit segít. Én már nagyon várom, hogy elmúljon ez a meleg, mert menni se nagyon tudunk sehova, csak kora reggel. :S

4 hós a leányzó

2011. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vedd le róla azt a kis maradék ruhát is és egy vékony takarón tedd le a földre ott van a leghidegebb

nyugodtan mosdasd le pár óránként langyos vízzel töröld szárazra ettől felfrissül

2011. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen én is ezt akartam írni, hogy mosdasd át pár óránként, végülis nyáron mi is gyakrabban zuhanyzunk, hogy felfrissüljünk. :)
2011. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk szerencsére már van légkondink, de tavaly nyár elején még nem volt, ekkor én is kb 3x fürdettem meg napközben 34 fokos vízben, nagyon élvezte...
2011. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!