Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordulhat 17 hónapos...

Előfordulhat 17 hónapos lányomnál hogy sosem fog bilibe pisilni hanem egyből wcbe? Nálatok is előfordult ez?

Figyelt kérdés

ugyanis ez a helyzet.

már mondja hogy ha bekakált, tud különbséget tenni pisi és kaki között

azért gondolom hogy nem fog bilizni mert már annyira megszokta hogy lát minket pisilni és bocsi (kakilni is )

hogy mindíg a wcben van velünk ha nekünk is menni kell


gondoltam hogy veszek egy wc szűkítőt és megpróbálkozunk ott a tanulgatással.

nagyon okos kislány szerintem hamar leszokna


aki esetleg jártas ebben adna pár tanácsot mire figyeljek van eltérés abban hogy ha bilibe, vagy wcbe megy a pisi-kaki?.


2011. aug. 23. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat, és ez nem baj. De miért írtad, hogy bocsi?
2011. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutott volna bilit venni. 2,5 évesen vettünk neki wc szűkítőt, s 3!!! nap múlva szoba- és ágytiszta volt!
2011. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1,5 éves. Kb. 2 hónapja mondja, hogy ha bepisilt és bekakilt, ezért vettünk neki bilit. HA itthon vagyunk a kaka legtöbbször abba megy (bár vannak 'balesetek') és a pisik kb. felénél szól itthon. HA elmegyünk ide oda, annyira el van foglalva, hogy szinte sosem szól pisinél. Én bilit vettem előszőr, bár mi is úgy vagyunk, mint ti, ott áll, miközben végzem a dolgom. WC szűkítőt is vettünk, azt is használja. Viszont a bilin szeret ücsörögni (magától), azon ott merem hagyni. A Wc-ről leesne.
2011. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a bocsit a kaki miatt írtam :)


és köszi a válaszokat

2011. aug. 23. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!