Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány ml-t ehet hathetes...

Hány ml-t ehet hathetes tápszeres baba egy etetésnél? 3800 gramm.

Figyelt kérdés
70ml-nél nem merek többet adni neki,de úgy vettem észre hogy kérne még többet
2011. aug. 23. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem adhatsz neki többet is mert az én lányom 3 hetesen benyomta a 70ml tápszert. Ha nem szoptatsz, hanem csak a tápszer van, akkor szerintem egy ennyi idős baba simán megeszi a 100-120-at. de te látod, ha a 70 után még enne, keverj neki még 50-et aztán meglátod abból mennyit eszik még meg.
2011. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 hetesnel 70 -80 -90 a normalis szerintem nyugottan adhatsz neki az en babam 2 hetes 3800grmmal szuletett
2011. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy nem mersz? Annyit kell neki adni, amennyit kíván! Ők még nem ismerik a felnőttek mumusát, a "csak a szemem kívánja és jól bezabálunk és elhízunk"-ot. Az én babám 13 hetes, 6,5 kg (4550 grammal született) és 180-190 ml-it eszik átlagosan. Rendesen meg kell böfiztetni, és nem jön vissza a kajcsi. Ha nem adnék neki ennyit, ki is futna a világból... :) Próbáld meg, hogy mennyit eszik, ha nem veszed el tőle.
2011. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy hány kiló a babád.A 70ml kevés neki ha kér még,próbálj meg 120-150ml-t.Ha nem elég neki akkor emeld az adagját.
2011. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mersz?

Hidd el, tudja ő, hogy mennyit enne, nyugodtan adj neki annyit, amennyit kíván!

2011. aug. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!