Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar enni ilyen melegben...

Nem akar enni ilyen melegben a 6 hónapos babám, a tiétek sem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 7 hónapos, de csak inna egész nap. 160 gramm főzelék helyett ma csak 70!! grammot ebédelt. Nem erőltetem, nekem sincs étvágyam ilyen kánikulában...
2011. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ma már volt pár ilyen kérdés, szerintem a meleg miatt nem esznek. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2011. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2kanál hideg joghurt után felkéredzkedett szopizni, meg iszik(most kapott egy korty almalevet) de inkább szopizik meg bugyborékolna egész nap.
2011. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én kislányom egész nap nem evett csak most estére, viszont nagyon sokat iszik, biztosan a melegtol
2011. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom ma elég normálisan evett. Mondjuk délben csak egy fél üveg főzelék fogyott el, de tízóraira 100 gramm babajoghurt, meg 100 gramm gyümölcs csúszott le. Szóval lehet, hogy amiatt nem ebédelt. :)

De sokkal többet iszik, mint egyébként.

6 hónapos kislány anyukája

2011. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, milyen az a babajoghurt? Még nem hallottam. Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 23. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:

A Nestlének is van, meg a Milupának (utóbbit csak a Müllerben láttam eddig, és az én lányom annyira nincs elájulva tőle).

A Nestléből a banános és a kekszes adható 6 hónapos kortól.

2011. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!