Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól adhatok...

Hány hónapos kortól adhatok gombât?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
elvileg 2 éves kortól.én 20 hónaposan adtam 2 kicsi darabot a fiamnak,nem volt baja tőle.
2011. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten gombát, mint mondjuk rántott gombát, gombalevest, pörköltet vagy gombasalátát 2 éves kortól, mert nagyon nehezen emészthető. De ha 1-1,5 évesen olyan kaját adsz neki, amiben van két-három szeletke, biztosan semmi baja nem lesz tőle. Én 16 hónapos korában adtam neki milánói makarónit, és csak utólag kapcsoltam, hogy hoppá, volt benne pár szelet gomba. Semmi baja nem lett tőle.
2011. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
(bocs, hogy belebeszélek. utolsónak nagyon köszönöm! épp ezen töprengek, hogy 13,5 hósómnak lesz-e baja pizzától, amin volt gomba is. csak a végén kapcsoltam, hogy azt nem ehet. remélem, bírja...)
2011. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Szia, én 1 évesen adtam először gombalevest, kicsit, semmi baja nem volt, aztán egyre többet, azóta is imádja, sosem volt baja tőle, most már 2 éves, a kedvence a gomba.
2011. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Most 1,5 éves a kisfiam én is adtam már neki olyan ételt, amiben volt gomba is, pár falatot kapott a gombából is, semmi baja sem lett.

Viszont itt már olvastam, hogy egész éjjel sírt a kisgyerek (1 év körüli) a hasfájástól, mert a mama gombapaprikást adott neki vacsira.

2011. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Rántott gombára gondoltam 15hónaposomnak,de akkor még várok vele.
2011. aug. 23. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!