Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiam nem szereti...

9 hónapos kisfiam nem szereti a vizet. Milyen teát adhatok Neki?

Figyelt kérdés
Kaphat például valamilyen gyümölcsteát cukor nélkül? Édesköményt nem merek Vele itatni, mert görcsöl a hasa tőle. Annyira örülnék, ha elfogadná a vizet, de nem iszik belőle egy kortyot sem, pedig már sok főzeléket kap, és kell Neki a folyadék. Köszönöm előre is!
2011. okt. 18. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Hipp granulátum teát adtam, mikor az enyém ekkora volt, mindig más ízt vettem, a barackos-narancsos volt a kedvence.
2011. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én lányom is 9 hónapos.Már 4szer eszik szilárdat egy nap.De hiába próbálok folyadékot bele tenni, egyszerűen nem iszik.Én eddig gyümölcs teát nem mertem adni, de láttam vannak ilyen gyerek teát, lehet utána járok.Eddig adtam neki Hippes teát, de csak a 40 fokban itta meg.Ilyen időben, szinte lehetetlen.Hallottam, hogy vannak ilyen babák.Én sem vagyok 1 nagy ivó..Ő sem.

Azért kíváncsi vagyok, hogy neked mi válik be!! :)

2011. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig Hipp alma-tea levet hígítottam Neki nagyobb arányban vízzel, mert abban nincs hozzáadott cukor, de jó volna valami mást is kipróbálni. Nem szereti az édes ízeket, de a vízzel csalnom kell egy kicsit, mert akárhogy terveztem, hogy márpedig én csak vizet adok Neki, nem jött be... :) Kell, hogy legyen valami kis színe-íze, hogy egyáltalán lenyelje. Én ezt az almás variációkat nagyon tudom Neked ajánlani, fél literes kiszerelésben lehet kapni. És azt is úgy hígítod, ahogy a babád szereti.
2011. okt. 18. 19:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam sem ivott semmit a világon kb. 1 éves koráig. Elég volt neki az anyatej. Szerintem ne erőltesd neki az édes löttyöket, mert nem túl egészséges, ráadásul hosszú távon drága is. (Most néztem épp a hippes babatea 900 Ft, pár éve még 600-ért vettem, szóval horror.)

Ha szomjas lesz, akkor meg fogja inni a vizet is.

2011. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom sem issza a vizet sajnos. De a Hipp instant teákat nagyon szereti. Eleinte alma-citromfű volt a kedvenc, de most legutóbb a barackos-mangós.

8 hónapos, naponta olyan 6-7 decit simán megiszik a szentem. De ő nagyon kis ivós már születése óta. A kórházban a szopi mellé megitta mindig a kamillás vizet is.

2011. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!