Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utáni 6hetes vizsgálat...

Szülés utáni 6hetes vizsgálat után értesitő mit jelent?

Figyelt kérdés

Citológia alapján további kezelés megbeszélésére jelentkezzen!

R:6hónap mulva ismétlés



Mit jelent ez?Akkor most vissza kell menni rögtön vagy csak 6hó mulva?


2011. aug. 24. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezned kell most én úgy értelmezem. De hívd fel őket! (:
2011. aug. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kis gyulladást, vagy baktériumot találtak a kenetedben. Vissza kell menned most, hogy adjanak valamilyen kúpot vagy ecsetelőt, vagy akármit, aztán 6 hónap múlva meg kell ismételni a kenetvételt.
2011. aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy méhszájseb miatt is más a cit. eredmény.

Menj vissza most, 6 hónap múlva újabb kenetvétel lesz.

2011. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát most akkor nem tudom azt mondta a doki hogy közepes gyulladásom van egy tesztet még csinálni kell HPV-t kérdeztem hogy miből áll elmondta de mondta rámbizza mit csinálok kérdeztem hogy kell e parázni azt mondta nem meg hogy ráér 6hónap mulva is!Akkor most mi van????nem értem!Ti mit tennétek?
2011. aug. 24. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Én elmennék másik orvoshoz. Mondja meg konkrétan, mi a probléma, és ne bízza rám, mert ő az orvos, mit javasol?
2011. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mit bíz rád? Mert nekem is volt P3-am, és akkor a kezelést bízta rám az orvosom, ecsetelésre jártam vissza hozzá, de ez csak gyógyhatású készítmény volt, nem gyógyszer, fizetős volt, így ő nem dönthetett helyettem, csináljuk-e.

A vizsgálatot valószínűleg azért kell csak fél év múlva megismételni, mert nem változik olyan gyorsan az eredményed. Nekem is így volt, illetve volt amikor inkább 3 hónapos ismétlést mondott az orvos.

Sztk-s orvoshoz jársz? Szerintem ilyenben jobb egy magándokihoz elmenni, én egy doktornőnél voltam, és nagyon elégedett voltam vele. Szerencsére hatott az ecsetelős kezelés.

2011. aug. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eddig magánhoz jártam és ezt a magándokim mondta
2011. aug. 26. 09:35
 8/8 anonim ***** válasza:
08:38-as vagyok, ha megnyugtat, menj másik dokihoz és meglátod ő mit mond, de szerintem ha a magándokid azt mondta, hogy nem kell aggódnod, akkor ne aggódj. Nekem a P3-at egy gyulladás okozta, általában 1 év alatt magától is el szokott múlni ez, azért nem aggódott az én dokim sem nagyon. Aztán persze van, hogy műtét, meg még komolyabb következménye van, de eltérő eredményt hozhat olyan dolog is, ami magától elmúlik.
2011. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!