Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Véleményt mondanátok erről a...

Véleményt mondanátok erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 3. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, a kocsi jól néz ki, de 120ezret kiadni egy kocsiért amit max 1 évig használtok...ha van rá keret...
2010. szept. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 4éves korig kihasználjátok akkor nem olyan drága,bár én nem adnék egy babakocsiért ennyit. Nekem nem tetszik a tolókar,én az egybe részest szeretem. De ha neked tetszik vedd meg!
2010. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kocsi!Minden tartozék van hozzá,ami kell(hordozó,mózes,táska stb.).A szín is unisex.Ami kissé a hátrányára válik,hogy nem egybe karos.Oké hogy tudsz rá táskát akasztani,de ezt egy kézzel nem fogod tudni tolni,főleg bolygókerekekkel.Ezt nézd meg google-ban:neoNato Synchro Sport 2009.
2010. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már miért használná 1 évig? Nem nézted meg jól, cserélhető az ülés része, így ameddig babakocsira szükség van, addig használható.

Szerintem nagyon jól néz ki, a baba szempontjából jó kocsi. Nekem is multifunkciós kocsim van, nagyon szeretem.

Amit át kell gondolnod:

- Elég kicsik a kerekei, milyen úton fogod használni? Városban tökéletes, csak hóban, rossz úton lehet vele bosszúságod.

- Tömegközlekedni fogsz vele? Mert akkor nézd meg milyen széles maga a kocsi és milyen buszok/trolik/villamosok vannak a városodban? Az enyém nagyon széles, régi típusú buszra (lépcső, korlát) nem tudok felszállni, mert nem fér fel, de ha fel is férne, olyan nehéz gyerekkel, hogy lépcsőn nem tudom emelni. Szerencsére nemrég lecserélték az összes buszt, így ilyen problémám nincsen már. :)

2010. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A keret az meg van rá, tetszik, hogy uniszex és mindenképpen szeretném kihasználni. Városban lakok - kertvárosban, tömeg-közlekednem nem kell, van autóm. Első látásra beleszerettem ebbe a kocsiba. Februárban érkezik a bébi. Köszönöm az eddigi válaszokat és várom a továbbiakat. Mindenkinek további szép napot!
2010. szept. 3. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak az ára miatt nem venném meg, azokkal a feltételekkel amiket írtál, hogy kocsikáztok, sétához használod max....


Nálunk hiába xévesen is jó stb... 5hónapos korától jó ha havi egyszer be tudom tenni a kocsiba...

2010. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az ára nem probléma, akkor vedd meg (mondjuk nekem ez a 4, mélykocsi, sportkocsi, hordozó, táska megvolt feleennyiből vadiújan). Ami nagy pozitívuma, hogy sportkocsiként is tudod tolni két irányból. Ami negatívuma, hogy sportkocsiként a 9,6 kg-ot nagyon nehéznek találom.
2010. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!