Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyíregyházán van olyan bababol...

Nyíregyházán van olyan bababolt, ahol sok féle babakocsit meg lehet nézni?

Figyelt kérdés
A Pelikánt néztem neten, ott nem volt túl sok márkájú, de lehet csak nem rakják fel? Hová érdemes bemenni?
2011. aug. 24. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

a Kállói úton a tikotiko bababolt, a kórháztól 300 méterre...

mi is ott vettünk 3 éve és nagyon meg vagyunk vele elégedve, 2 kisfiút kiszolgált.


[link]

2011. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Te aztán gyors vagy!!!! :) A pelikán is valahol ott van, nem? Gondolom érdemes több boltba is bemenni. Össze szeretnék hasonlítani több kocsit is is nem egyből egyet választani. Amúgy, a Pelikánban igen kedvező áron van espiro gt kocsi. Míg máshol közel 100, itt 65-70. Nem tudom, hogy csinálják. Nagyon köszi! És ha még eszedbe jut, hová érdemes bemenni Nyíregyen kérlek ne tartsd magadban!!! :)
2011. aug. 24. 12:08
 3/15 anonim ***** válasza:

Mi is a Mesibe vettük 2 éve nagyon jó áron és szerettem.

A Debreceni úton is van egy jó bababolt,nem tudom,hogy (még) olcsó-e.

2011. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És ezek ilyen no name babakocsik vagy ott helyben több féle márka között lehet választani? Megnéznék egy Conecot, vagy Bertonit is vagy esetleg Chippolinot, de élőben sokkal jobban néznek ki, mint képen (az utcán sasolom őket :))
2011. aug. 24. 13:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Brendon,a tescoval szemben is van egy nagy bababolt,a nevét sajnos nem tudom. A Debreceni utcán a metróval majdnem szemben lengyel cuccokat árulnak.
2011. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tényleg, már emlékszem a tescoval szembenire, de ott még nem jártam. Normálisak az árak?
2011. aug. 24. 21:42
 7/15 anonim ***** válasza:

Én viszont nem ajánlom a Mesi bababoltot!

Szerintem sz@r, gagyi babakocsik vannak!

2 hónap után le kellett cserélnünk.

Inkább menj el a Brendonba és nézz normális babakocsit!

Jobban jársz!

2011. aug. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értem. Nincs sok pénzünk, de gagyit azt semmi képen sem szeretnénk.
2011. aug. 25. 10:45
 9/15 anonim ***** válasza:

Az előzővel vitatkoznék,tényleg nem drágák a kocsik de nálunk már a második gyereket szolgálja ki.

A Metrónál is jó bababolt van.

2011. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A Brendon sem jobb mint más bababolt(és drága),szerintem a no name kocsik is tudnak jók lenni,de biztosan vannak gagyik is.
2011. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!