Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet élőben megnézni a...

Hol lehet élőben megnézni a Pierre Cardin 682-es típusú babakocsit Nyíregyházán, Debrecenben vagy Miskolcon?

Figyelt kérdés

Nem merem megrendelni internetről, mielőtt ki nem próbáltam.

Esetleg az árával kapcsolatban van valakinek infoja?


2009. máj. 21. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem brendonban tuti,és ha jól tudom Debrecenben van brendon is.
2009. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ott már néztem és ez a típus sajnos nincs Brendonban:-(
2009. máj. 21. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos de szerintem Nyíregyházán az Emberke bababoltban van ilyen típusu,

28 hetes kismama:)

2009. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az Emberke bababolt az a Bocskai utcán van, ahol két bababolt is van egymás mellett ami be van zárva hetek óta? Már kétszer is voltam ott, most az van kiírva, hogy várható nyitás máj.27. Vagy lehet nem jóra gondolok??
2009. máj. 21. 15:16
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja, bocsi, megnéztem a neten, az a Kossuth utcán van.

Köszi a tippet, felhívom Őket!

2009. máj. 21. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Keresgéltem, de nem találtam boltot.

Viszont neten ingyenes kiszállítással találtam 76-ért.

Bár én nem vennék ennyiért meg egy 15,6 kilós kocsit, de ez csak az én véleményem.

Nekem a 12 kilós kocsink is nehéz volt (+ baba, + cuccok), alig vártam, h jó legyen az idő, és elővehessem a sportkocsinkat!

Semmiképpen ne vedd meg látatlanban, én azt mondom!

2009. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak is hogy keresgéltél!

Én is azért kérdeztem, mert látatlanban semmit nem veszek meg. Pláne nem egy ilyen drága dolgot, ami utána nagyon fontos lesz, hogy minden szempontból praktikus legyen a számomra.

További szép babavárást!

Üdv!

2009. máj. 21. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!