Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves gyereket vinnétek...

2 éves gyereket vinnétek temetésre?

Figyelt kérdés
Meghalt a nagymamám és nem tudom,vigyem e kétévesemet a temetésre.Éppen tudnám kire bízni,de nem tudom,mi a helyes.
2011. aug. 24. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem vinném, nem nagyon értene semmit, bár mondjuk nemtudom, engem se vittek pedig 3 voltam mikor nagymamám meghalt.
2011. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem.Kicsi még hozzá.Nem is értené az egészet.
2011. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Részvétem!

Nem vinném. Ő nem biztos, hogy fel tudja azt fogni, hogy mi történik körülötte. Ha szeretted a nagymamádat akkor a te gyászodhoz is fontos a méltó lezárás. Ehhez nyugi kell.

2011. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
El ne vidd!!!!!!
2011. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem vinnem, nagyon letorne, mert ha nem is ismeri a szertartast de erzi es tudja hogy nagy baj van.Tul kicsi meg ehez.
2011. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem vinném. Sajnos lehet, hogy nálunk is aktuális lesz ez hamarosan, biztos nem viszem a gyereket.
2011. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én nem vinném. Egyrészt még pici hozzá, másrészt nem tudhatod hogy fog viselkedni ott. A temetés közepén egy hiszti vagy ordibálás vagy csak nevetgélés és rohangálás elég kellemetlen.
2011. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen,igazatok van,én is efelé hajlottam eddig is.
2011. aug. 24. 13:14
 9/17 anonim ***** válasza:
Anyukám temetésére unokahúgom elhozta a 3 éves lányát, aki ott vihorászott a ravatalozóban, a kriptába tétel után hangosan bejelentette, hogy na, kész, mehetünk. Tudom, hogy az anyjának kellett volna kezelni, de ő azt mondta, hogy nem érti a gyerek még, de majd felnőttként elmondhatja, hogy ott volt a dédi temetésén.
2011. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egy éves még nem volt a fiam amikor a nagypapám temetése volt.

Elvittük, egy hangja nem volt a kicsinek, csendesen végigülte, a díszlövéseket is hang nélkül érdeklődve nézte.

A halotti toron találta meg magát, és kezdett el rendetlenkedni.

2011. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!