Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnétek egy 2 éves gyereket...

Elvinnétek egy 2 éves gyereket a disneylandbe vagy az még korai? Inkább késöbb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Én várnék még legalább egy évet, most még túl hamar kimerülne, és csak nyüglödne utána.
2011. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Korai még nagyon. Mi idén voltunk 6 évesekkel, és még nekik is sokszor volt inkább nyűg, mint élmény. Rengeteget kell sorban állni minden játéknál, tényleg nagyon sokat, ez sok időt elvesz, nem tudtok mindent megnézni, türelmetlenek, nyűgösek...én még várnék ezzel, hogy tényleg élmény legyen neki.
2011. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
egy 2 éves gyerek nem hinném,hogy ezt értékelné és emlékezne rá fél év múlva.
2011. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából én is erre gondoltam, és megerösitést kaptam. :) Köszönöm a válaszaitokat!
2011. okt. 29. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:

pénzkidobás.ő nem is emlékezne rá később..ha meg ti mennétek,menjetek pároddal:)

(az emberek késöbb a 3 éves koruk elötti dolgokra nem emlékeznek....szinte egyik felnött sem)

2011. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem várjatok még. Nem emlékzene rá később... 7-8 éves kora után érdemes talán:)
2011. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is 2 éves koromba voltam a francia disney landbe,és én se emlékszem rá,szerintem is akkor amkor jobban emlékszik,vigyétek állatkertbe,cirkuszba,stb,ezek nem olyan nagy kiadások,mégha nem is emlékszik rá. én is azt mondom,hogy 5-6 évesen ráértek még.
2011. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
semmire nem fog emlékezni belőle, teljesen felesleges... várjatok ezzel szerintem 6-7 éves korig legalább...akkor már sokkal inkább értékeli és meg is érti, és nem utolsó sorban örök életre szóló élmény lesz :)
2011. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 evesen az allatkert a legjobb dontes!
2011. dec. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!