Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposan hagyta már 2napra...

8 hónaposan hagyta már 2napra a nagyival a babáját?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
nem
2009. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Az enyémek elmúltak már 2 évesek amikor először ott aludtak 1-1 éjszakát.
2009. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Hú, hát ez sok mindentől függ. mennyire ismeri a nagyit, mit eszik, aludt-e már nagyinál stbstb. Az én Anyukám már nem él, a másik Nagyyi meg már idős, így nem, de sztem még korai is, vagy csak én vagyok parázós, mert 1 éves a kisfiam, de nem hagynám senkire, pláne nem éjszaka, egyszerűen ilyen szinten senkiben nem bízok.
2009. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Én igen, többször is, több rokonra is. És nem lett semmi baja.Ők is felneveltek valahogy minket és szerintem nem árt, ha van egy kis szabadidőd.
2009. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi, nem olvastam el rendesen a kérdést.Kicsit fáradt vagyok.2 napra nem hagynám ott, csak 1,5-2 éves kora körül esetleg, ha úgy adódik.Megyek inkább lefeküdni és nem írok hülyeségeket!:D
2009. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Semmikép!!!
2009. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Az enyém 11 hónapos volt, amikor 6 napra ott maradt, és imádott ott lenni. Egyébként ott hagytamm volna előbb is, de akkor még anyatejes volt. Viszont mindig is imádta a társaságot és a mamát. Olyan típus, aki (sajnos) még a cukros bácsival is elmenne...
2009. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Miert ne lehetne otthagyni? ha megtudja etetni, akkor szerintem nyugodtan. A nagyi nem egy mumus. O is nevelt mar fel gyereket. En kulfoldon elek, es ha a babam 9 honapos lesz, vissza kell mennem dolgozni, mert utana nem jar mar penz, sajnos annelkul nem fogunk megelni. Szivesebben hagynam a nagyira, mint bolcsibe tenni a fiam. Sokkal nyugodtabb lennek, es tudom, h a o is az lenne. Nem egy orszag van, ahol a nok nem maradhatnak otthon evekig a gyermekukkel, hanem par het! utan vissza kell mennuk dolgozni, hacsak a ferjuk nem tartja el. Ket nap nem a vilag. Szerintem neked nehezebb lesz otthagyni a picit, o konnyebben fog alkalmazkodni.
2009. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

Miért??

Mert talán egy 8hósnál pont akkor kezdődik a szeparációs félelem,plusz nem an agyinak szültem! Nagyon max pár órára hagynám ott.

2009. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Szia,két napra még nem ,de úgy igen,hogy éjszakára és itthon maradt a saját helyén.Mindent megcsináltam,lefektettük és elmentünk férjemmel szórakozni,kislányom végigalussza az éjszakát 8 hós külön szobába van,így mami mi szobánkba aludt éberen.Semmi gond nem volt,már többször előfordult.Két napra is merném hagyni,de ilyenre nem volt példa még.
2009. ápr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!