Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam a mai naptól feláll a...

Kisfiam a mai naptól feláll a kiságyban én meg folyamatosan attól félek, ha elesik beveri a fejét az ágy rácsába. Hagyhatom egyedül? Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Ilyenkor nem is merek elmozdulni mellőle.Szerintetek hagyhatom egyedül pár percre?(WC, evés stb idejére)
2009. ápr. 16. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
én nem mertem, addig beletettem a hordozóba
2009. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán!!!! Mondjuk az igaz hogy pár pillanat az egész, és baj van, de ez akkor is előfordulhat ha ott vagy!!!! Meg kell tanulnia...
2009. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. muszáj megtanulnia esni is, és jobb előbb! Hidd el, ha már eljutott arra a fejlettségi szintre, hogy feláll, akkor arra is lesz megoldása, ha elesik. Ilyen a természet :D
2009. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, én is így voltam, de párszor úgyis koppan a kis feje majd, te is megedződsz.Annyira nem tudja megütni, de tuti megijed majd, aztán utána megtanul esni is, meg te is megtanulod kezelni a helyzetet. Ez az élet rendje:-)
2009. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi aranyosak vagytok!
2009. ápr. 16. 22:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ebben biztosan nagyon megoszlanak a vélemények, hiszen vannak anyukák, akik minden percben attól félnek, hogy történik valami, és vannak, akik úgy vélik, nem abban az 5 percben történik meg a baj:-) Én valahogy inkább a másodikhoz tartozom. nem viszem túlzásba az aggódást, valahogy azt az elvet vallom, hogy meg kell tanulnia esni, tudni, milyen mikor megüti valamilyét, mi az ami kemény:-) biztos, hogy bőgés kíséri és 10 percig vigasztalni kell utána, de szerintem a kiságyban akkora nagyot nem tud esni, hogy olyan ütést kapjon, amitől baja lehet. és csak remélni tudom, hogy igazam lesz:-)
2009. ápr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megtanult a kiságyban felállni, akkor nem sokára máshol is feláll. Nem lehet megoldani, hogy állandóan a nyomában legyél és az se megoldás, hogy a lakást kipárnázd, hogy meg ne üsse magát valamiben. Bizony azt is meg kell tanulni minden babának, hogy hogyan kell esni, hiszen amikor majd elkezd járni, nagyon sokszor fog még elesni, fogja még megütni magát. Sajnos ez az élet velejárója és nem tudod a legjobb akarattal sem megóvni a babádat mindentől. Az én kislányom most 7,5 hónapos, a bútorokba kapaszkodva feláll és tesz is oldalazva néhány lépést. Eleinte ha le akartam ültetni, ordítva tiltakozott és addig állt, míg már nem bírta, akkor elengedte azt, amibe kapaszkodott és elesett. Néhány nap alatt magától rájött, hogy hogyan kell esni, hogy ne üsse meg magát. Most már szépen a popsijára tottyan, ha elfáradt. A nagy fiam is így csinálta régen. Addig kapaszkodott a járóka rácsába, míg egyszer csak hanyatt dőlt. Sírt egy kicsit, de utána újra felállt és nézelődött, újra eldőlt. Ő is pár nap alatt megtanulta, hogyan üljön le elesés nélkül. 4 gyerekes anyuka
2009. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem parázok annyit köszönöm mindenkinek!
2009. ápr. 17. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!