Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázasan lehet szoptatni?

Lázasan lehet szoptatni?

Figyelt kérdés
Elkaptam ezt a fosós-hányós vírust, 3 hónapos a kisfiam, anyatejes baba... Tegnap délután 38,5 volt a lázam, a védőnő azt mondta, ne szoptassak, de a barátnőim azt mondták, ők szoptattak lázasan...
2009. ápr. 17. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom neked hogy ne szoptass mert az anyatejen át mindent átadhatsz a babának.
2009. ápr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 39 fokig szoptattam. illetve hát fejtem, mert én úgy tudtam csak adni neki a tejet. azt mondják, hogy elkapni nem tudja tőled elvileg, mert az anyatejben olyan ellenanyagok vannak, hogy nem fertőződik meg a gyerkőc. Viszont nagyon magas láznál megváltozhat a tej íze, az sem biztos, hogy elfogadja a babád. Ha tartósan magas lázad marad, szerintem azért ne szoptass, persze ha van rá módod, hogy másképp pótold neki a kaját addig! Jobbulást kívánok!
2009. ápr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szoptattam 39 fokos lázzal. A babám nyolc hónapos és még csak megfázva sem volt eddig. Amikor az ember beteg, a szervezete azonnal ellenanyagot termel, ami a tejen keresztül megakadályozza, h' a baba elkapja.
2009. ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet!nekem azt mondta az orvosom 40 fokos lázzal is szoptatni kell,nem számit.:)
2009. ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!