Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem látok semmit a piciből,...

Ha nem látok semmit a piciből, van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Pozitív lett a tesztem. A doki szerint kb.6 hetes a pici,2 nap és ultrahang. Mit fogok látni a babából? Mi van, ha nem látszik még semmi belőle? Félek, hogy ez esetben nagyon meg fogok ijedni, hogy mi van, ha nincs baba. Nagyon szeretném a picit.Ha nem látok semmit a piciből, van okom aggódni?
2009. ápr. 17. 08:31
 1/10 A kérdező kommentje:

Kiegészíteném annyival,hogy éhségrohamaim vannak,szinte mindig 37 fölött van a hőmérsékletem.Picit húzódik a méhem,stb.

6 hetes terhesen érezhet az ember hányingert?

2009. ápr. 17. 08:33
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nincs okod aggódni, sőt próbáld pozitívan felfogni. Kezdő terhességi stádiumban még nem látszik semmi, esetleg az ultrahang képen egy fekete foltocska. Én azt láttam 6 hetesen és nagyon boldog voltam :-)

Soha nem hánytam 9 hónap alatt.

Kitartást kívánok!

11 hónapos kislány anyukája.

( u.i. bocsi, hány éves vagy? )

2009. ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az UH-on annyit fogsz látni, hogy egy sötét folt (szikhólyag), benne a petezsák és egy pici világos pont az embrió. Az egész néhány mm, nem várj csodát! Itt egy kép róla, de a neten van sok: [link] :) Ha már dobog a szíve, akkor azt fogod még látni, hogy egy pont "pislog". Hányinger mindenkinél másképp jelentkezik, normális ha már érzed, én pl. sosem éreztem. Ne aggódj, a doki elmondja majd, mit kell látnod!


Boldog babavárást!

2009. ápr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok mindent nem fogsz látni!Majd 12 hetes uh-on már látványosabb!Most még nagyon kezdetleges szakaszban van a babád,nem igazán kivehető még a feje sem,inkább csak amolyan dudor-féle látszik(ha jól megnézed!).Most még csak a dokid fogja jobban látni Őt.A szív is még csak most kezd fejlődni!Gratulálok a babához!Jó egészséget!
2009. ápr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mindig attól rettegek,mivel még korai a terhességem,mi van,ha elvetélek valamiért...Ettől rettegek pisilés közben,minden köhögésnél például a nyomás miatt...Ésszel tudom,hogy ez nem lehetséges,de félek.3 hete heti 2-3-szor hasmenésem van (ma is).annyira félek,mivel még csak 6 hetes a picim,mi van ha "elmegy"...

Nagyon szeretném,ha egy egészséges kisbabám születne,de annyira rettegek.Ráadásul duci fiatal lány vagyok,nem tudom,hogy a duci hölgyeknél nagyobb-e az esélye annak,hogy baja lehet a picinek.

Azt hiszem,túl sokat görcsölök feleslegesen ahelyett,hogy kiélvezném a terhesség minden pillanatát.Mit tehetnék,hogy ne rettegjek feleslegesen?

És mitől lehet ez a gyakori hasmenés?Bajt jelent?

2009. ápr. 17. 10:55
 6/10 anonim ***** válasza:

A hasmenésed szerintem az idegességtől van. Nyugodj meg, nem lesz baj! Nem kell az ördögöt a falra festeni... :) Pihenj sokat, szedd a terhesvitamint és ne azon agyalj, hogy milyen baj lehet!


Boldog babavárást!

2009. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat és a jókívánságokat! :)
2009. ápr. 17. 11:38
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy elég korai még a 6 hetes terhesség,de azon gondolkodom,mennyi esélye van annak,hogy ilyen korai terhességnél elmegy a baba?Ha nem emelem túl magam,odafigyelek,mennyi esélye van ennek?
2009. ápr. 17. 12:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, én 39 évesen lettem terhes először és utoljára sajnos…, és veszélyeztetett voltam, végig feküdnöm kellett. Minden rendben volt mert vigyáztam, és pozitívan fogtam fel, nem gondoltam semmi rosszra. Most van egy csodálatos 11 hónapos kislányom.

Sok egészséget és kitartást, nem lesz semmi baj. :-)

2009. ápr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást,nagyon kedvesek vagytok! :)

Boldog életet nektek is! :)

2009. ápr. 19. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!