Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Klára név tetszik? Szerintetek...

Klára név tetszik? Szerintetek is kiment a divatból? Vagy soha nem is volt divatba?

Figyelt kérdés
Tegnap tudtuk meg, hogy kislányunk lesz és anyukám nagyon szeretné ha a baba Klára lenne. Hát nekem nagyon nem tetszik, meg ahogy elnéztem a top 50-es listát másoknak sem...
2011. aug. 25. 08:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon érett viselkedés, hogy aszerint adsz nevet, hogy mi van a top 50-es listában.

És ezt nem azért mondom mert Klára a nevem... Na mindegy. Nekem sosem mondták hogy nem lenne "divatos" a nevem, sosem csúfoltak vele, szerintem különleges és komoly név, külföldön is lehet használni, ugyanakkor becézni is lehet. És igen, nem jön szembe minden nap 20 Klára, tehát nem divatos, lehet velem van a baj hogy örülök ennek. Hát másnak meg lehet az a vágya, hogy szól a gyerekének az oviban, akkor másik 10 gyerek is odafigyeljen, mert olyan divatos a neve, hogy mindenkié az...

2011. aug. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Komolyságot sugall, nemesen egyszerű. nekem tetszik, de nem nekem kell, hogy tetsszen
2011. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
igen,nagyon szeretem ezt a nevet.
2011. aug. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem csúnya név. Ma már tényleg nem nagyon adják. A legfiatalabb Klári akit ismerek, 21 éves.
2011. aug. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
nekem nem tetszik, ne ugy válasszatok nevet h más mit akar és divatos e vagy nem, nektek tetszen az a lényeg. hasonló a kinga nekem jobban tetszik,
2011. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem tetszik.
2011. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szep nev, es manapsag tenyleg ritka.

Nem is ertem, hogy irhattak, hogy csunya..... Tudnek irni neveket, amik tenyleg csunyak, es anyakonyveztetni is kar volt.

Viszont, ha neked nem tetszik, akkor ne add a lanyodnak, megis csak te vagy az anyja, ne anyukad adjon nevet neki. Ha nagyon kedvezni szeretnel neko, akkor add a Klarat masodik nevnek.

Neked milyen nev tetszene, amugy?

2011. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát a Klára nagyon nem. És nem akarok senkit megbántani, de akkor sem tetszik. Persze nem akarok Dzsenifert és Florenciát sem:))) Viszont az Anna, Dóra, Viktória, Réka, Csenge, Virág, Dorina, Kata ezek nagyon tetszenek! Ez számomra mind szép nevek...
2011. aug. 27. 12:03
 9/15 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy itt most nem az a lényeg hogy mennyire divatos! Ha nem hogy neked nem tetszik, és ne anyukád döntse el! Sokkal szebb neveket soroltál fel, inkább válasszatok abból.
2011. aug. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, de nem azért mert nem szép vagy nem divatos név, hanem mert nekem a más hangzású nevek tetszenek.


1. ne azzal foglalkozz kinek mi tetszik

2. ne más adja a te gyereked nevét, anyukád se

3. ne foglalkozz a divattal, ha neked tetszik valami az már elég indok

4. ha nem szeretnél ebből veszekedést, mond meg nyíltan hogy neked nem tetszik de valami hasonló hangzású szóba jöhet mint Kerol, Kármen, Karola, Karolina, Kinga

5. vagy mond meg anyukádnak hogy te szeretnéd a pároddal eldönteni hogy hogy fogják hívni a babát

2011. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!