Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor cseréljem nagyobbra a...

Mikor cseréljem nagyobbra a cumit?

Figyelt kérdés
Kislányom tápszeres, 4hónapos. Még a legkisebb cumit használjuk. Lehet már mondjuk 2-es cumit tenni neki az üvegre?
2009. ápr. 17. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos kortól van van 4-es cumi is, tehát már cserélheted bőven a kettesre :)
2009. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mohón eszik, mehet a nagyobb lyukú. Ha nagyon mohó és kicsit jobban ömlik, félrenyelhet. De mindenképp próbálhatod már:)
2009. ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kislányom 8 hós és még 1-es gumival eszik iszik, akkor is ha ezért meg kell szenvedni!
2009. ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem mondanám mohónak, inkább dühösnek. Nagyon kapkodja a fejét, mintha dühítené, hogy nem jön annyi és olyan gyorsan, mit szeretné. Azt hiszem, tényleg itt az idő, hogy továbblépjünk. Köszönöm.
2009. ápr. 17. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányom 6,5 hós, de csak a 2es cumit fogadja el, pedig próbáltam nagyobbra cserélni, de úgy pár korty után nem fogadja el az ételt. Azért próbáld ki, hátha nálatok menne.

2009. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én akkor váltottam, amikor 2-es tápszert kezdtük el enni
2009. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0-3 hónaposig 1-es,továbbra a 2-es.A milyénk ilyen.Én 4 hónaposan cseréltem le.
2009. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!