Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha evés előtt cserélem a...

Ha evés előtt cserélem a pelenkát, és evés közben is kakil, cseréljem utánna is, ha közben bealudt? A védőnő azt mondta minden kaki után kell, mert nem tesz jót a bőrének. De örülök, hogy elaludt evés közben, keltsem fel ezért? 3 hetes a baba

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ha elaludt, fel nem ébred egy peluscsererére

egyébként igen, ki kell cserélni, mert nagyon piros lesz a popsija, még véresre is marhatja a kaki sajnos

2011. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is cseréltem azonnal, amint éreztem, hogy kakis. Akár elaludt, akár éjjel volt, mert neki az sokkal kényelmetlenebb és kellemetlenebb, mint tiszta popsival aludni. Ha álmos, hamar visszaalszik.
2011. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Bizony ki kell cserélni a kakis pelust minél hamarabb.

Nálunk előfordult, hogy nem vettük észre a kakit, nedvedző sebes popsi lett a vége, ami sokáig fájt a picimnek.

2011. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém szinte aludt ilyenkor peluscsere közben. :) Cseréld ki mindenképp!
2011. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

naná, hogy ki kell cserélni!

meglepődtem, hogy egyáltalán ez kérdés

2011. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kényelmesebb, ha tiszta a popója de amikor a fiam hasfájós volt, örültem, hogy elaludt. Nem mindig tettem tisztába. Szerencsére a mai napig nem csípi ki a kaki a senekét.
2011. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is minidg tisztába raktam. Bár nekem anno a kórházba azt mondták hagyjam, de én nem tudtam hagyni. Mindig azt gondoltam az milyen kellemetlen lehet neki, meg féltem attól is, h kicsípi. Szerintem is tedd tisztába!
2011. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos az enyém is hasfájós. 1 óra mire elalszik.
2011. jún. 26. 21:46
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nem elég szegénykének, hogy fáj a pocakja, még a feneke is fájjon? :S
2011. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem borzasztó rossz alvó volt a kisfiam,én biztosan nem ébresztettem volna fel egy peluscseréért.Soha egy kiütés sem volt a bőrén szerencsére.
2011. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!