Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisfiam napok ota...

6 hónapos kisfiam napok ota nem alszik éjszaka. Mit csinálhatnék vele?

Figyelt kérdés
Eddig sem volt jo alvo. Minden éjjel ébredt ugy 3x. De pár napja, egész éjjel, óránként, féloránként, 10percenként. Fél 9körül fekszik le, és fél 5kor már végleg felébred. Más is van, volt ezzel igy? Napközben sem sokat alszik, szerintem. Ma még csak 50 percet aludt. Mit csináljak vele? Már nem birom.
2009. ápr. 17. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jön a foga?
2009. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor volt ilyen, amikor a foga jött. Érdemes éjszakára Panadolt, vagy valami fájdalomcsillapítót adni neki. Nyálzik, rág? Mert ezek a jelei a fogzásnak. Próbálj neki inni adni éjszaka,mert lehet hogy szomjas is.
2009. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne ess kétségbe nekem u.ez a gondom, semmit nem tudsz tenni majd kinővi mondják, hát kösz, amúgy nekünk is a fog a probléma Dentinox gél segít, ha bekened vele és itatom éjszaka pár korty után elalszik de 4-5 ször fent van így és korán kel ő is, is kitartás
2009. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az itatáson kivül nem is tudok vele mást csinálni, mert csak ugy alszik vissza. De hát ez nem normális, hogy ha 10x ébred, 10x iszik.Átázik a pelusa. Nem tudom, hogy a foga-e, már 3 hónapos kora ota nyálzik, rág mindent.Mindenesetre kiprobálom ma éjszakára a panadolt. de ugye szerintetek sem haggyjam sirni?
2009. ápr. 17. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!