Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős kortól lehet...

Milyen idős kortól lehet paradicsompürét/levet adni a babáknak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
4 hónapos kortol.Nyersen joval késöbb,de ha vita alakul ki belölle akkor megnézem.
2009. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hónapostól rémlik, de lehet, hogy 4.


Bocsi a kérdésért, de már egyszer kiírtam és a kutya sem válaszolt rá :(

És nyersen héjastul?

2009. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsö válaszoló!4 hónaposan lehet adni,babakajában is van több féle.Házilag a tartosittó szerek miatt nem,az egy éves kor.Én is föztem eltevésre inni,hűtőben van tartosittó szer nélkül.Kecskeméti fincsi,ital is van.Nyersen és héjastol 2 éves kor.Gyermekegészsegügyi kiskönyv középen van.Sajnos mindig mást adnak ki,mi egy éve kaptuk.Engem is meglep mert én is sok mindent adnék neki amit nem lehet,pl.padlizsánt.Lassan 13-honapos babika anyukája.
2009. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszi szépen!

Az ilyet soha nem fogja tudni nekem senki megmagyarázni, hogy miért jó az, hogy az egyik gyerkőc ilyen, a másik pedig olyan gyerekeü. kiskönyvet kap.

Az én babám is egy éves, van is táblázat középen, de abban nincs benne semmilyen nyers zöldség.


Köszi mégegyszer.

2009. ápr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!