Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van hasonló, de olcsóbb pelus...

Van hasonló, de olcsóbb pelus a Pampers active baby-nél? Noname is érdekel!

Figyelt kérdés
20 hónapos a kislányom, 10 kg, Pampers active baby 4+-os méretet használunk. Amit szeretek benne: vékony és gumis a derekánál.
2009. ápr. 17. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Babylove nekem bevált
2009. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Próbáltunk már több félét, Rossmann-os, Lidl-es, Penny-s pelust, de mind túl vastagnak bizonyultak, csak éjjelre jók, amikor nem járkál a kislányom.
2009. ápr. 17. 14:26
 3/14 A kérdező kommentje:
A Babylove a DM saját márkája, ugye? Talán az vékonyabb, mint az általam említettek.
2009. ápr. 17. 14:27
 4/14 anonim ***** válasza:
Kislányomnak nagyon jó a Labell nevű pelus!Hasonlít a Libero-ra!Pelenkaboltban szoktam venni.
2009. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tescós vált be meg a liberó-jó gumis éjjelre csak azt adom és nagyon bírja a pisit tartani,nekem a pampers nem jött be,mert vékonyabb és nem gumis.Még a liberó up(and)go is szuper,könnyű feladni-de ez kicsit drága...a dmes is jó a babylove bár nekem kicsit nehéz a tépőzárját fél kézzel kinyitni,mert nekem már forog pelenkázás közben és nehéz alá tenni... maradok a liberonál
2009. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A labelles vagyok!Nézd meg:40 ft-ra jön ki 1 db.

[link]

2009. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! A Liberoval is az a gondom, hogy vastag, bár a bugyipelust még nem próbáltam. Aranyos volt az a válszoló, akinek már fordul pelózás közben a babája, hát az enyém néha ott is hagy... :D
2009. ápr. 17. 14:35
 8/14 anonim ***** válasza:
mi is a dmes babyloveot használjuk. nem vastag, nagyon bevélt, előtte nekünk is pampers volt sokáig, de az már hatástalan volt a balesetekkel szemben:))
2009. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ez a Labell felkeltette az érdeklődésemet, te már rendeltél a belinkelt oldalról, megbízhatóak? Én még neten nem vettem pelust.

A másik ami tetszik, a Babylove, csak nálunk Rossmann van csak, DM-be ritkán jutok el. :-(

2009. ápr. 17. 14:41
 10/14 anonim ***** válasza:
Net-ről még nem rendeltem,bár sok mindent onnan szerzünk be!Én megbízhatónak tartom az online vásárlást.A pelenkabolt itt van a szánkban azért veszem onnan,egyéb esetben rendelnék Net-ről!
2009. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!