Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust használtok, ami...

Milyen pelust használtok, ami hasonló mint a Pampers, gumírozott a tépőzár része, és azért olcsóbb is? Minden megoldás érdekel, és légyszi csomag/darabszám mellé írnátok árat is?

Figyelt kérdés
Annyit kipróbáltam már, nem jött be egyik sem, így még mindig pamperst használunk.
2011. máj. 5. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
A DMes Babylove pelus ugyan olyan mint a Pampers, a 100dbos Jumbo Pack 3999.-
2011. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem a dmes nem hasonlít. egyszer vettem de nekem olyan volt mint ha egy szatyrot húznék a babám fenekére. még nem találtam meg a pampers "utánzatot :(
2011. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kuponnal DM-ben 25%-kal olcsóbb, nem veszek noname vackokat.
2011. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én a zöld tescossal tokéletesen megvagyok elégedve. Jó sokat bír. A DM-es nekem se jött be.
2011. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, a Babylovenak köze nincs a Pampershez. Pedig a Pamperst sem szeretem igazán, de a Babylove szörnyű. Nekünk a babydream vált be, de most térünk át a 4-es méretre, és abból a 4-es még túl nagy (a 3-as meg kicsi) Ugyhogy most mindenből kipróbáltuk a 4-est, és a Liberó gyözött. Drága, de ameddig nem növünk bele a 4-es babydream-be, addig ezt használjuk.
2011. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
EZ olyan érdekes- ki kell tapasztalni, melyik babának melyik pelenka a jó. Nekünk is csak a pampers a jó. Nálunk pl a Libero egyáltalán nem vált be... Egyszer kipróbáltam a tesco-sat, sok jót olvastam róla itt... de az szörnyű volt. :( Az sem jött be egyáltalán- minden zselé a gyerek seggén volt állandóan.
2011. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én még nem találtam a dm-be 100 dbod babylove pelust! :(
2011. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Penny Márketes pelenka sem rossz sok mindenkit ismerek aki azt használ és én is használom 54/db 2399
2012. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!