Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan melegitem a cumisuvegbo...

Hogyan melegitem a cumisuvegbol lefejt tejet a hutobol?

Figyelt kérdés
ott hagynam heti ketszer az apjara,1-2 orara,suli miatt.Nem tudjuk,mi a biztonsagos modja,ha hutoben vaN A TEJ ES AZONNAL KELL,hogyan melegitem?
2011. aug. 25. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A hűtő felső polcán tárold a lefejt tejet.

Forralj fel vizet egy kislábosba és tedd bele a cumis üveget. Pár perc... :-)

2011. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző: és mindig annyi tejet önts ki, amennyit kb. megiszik :-)
2011. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Soha nem szabad forró vízbe állítani az anyatejet mert az összes vitamin, tápérték stb. tönkremegy! Én sok lefejt anyatejet melegítek hónapok óta. Úgy kell hogy engedsz egy tálba meleg vizet, langyosnál melegebbet de közel se forrót és ebbe beleállítod a cumisüveget. Közbe hűl a víz, ezért még kb. 2-3-szor cserélni kell. Tej mennyiségtől függően max. 10 perc. Kezedre csöppentve az üvegből ha testmeleg a tejci, iható. Így biztos minden anyag megmarad a tejciben mert az én lányom is szépen fejlődik.
2011. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!