Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet kezdeni hat honapos...

Mit lehet kezdeni hat honapos babaval, aki nappal nem akarja elfogadni a mellbol a tejet, csupan cumisuvegbol, viszont ejjel nincs gond?

Figyelt kérdés

tapszert is kap a babam, nem eleg a tejem. eleinte kiskanallal kapta a potlast, miutan tolem kajalt. de sajna ez eleg sok idot felvett, a turelme is fogyott. ezert attertunk az uvegre. de a ra kovetkezo napon mar nem akart akkor sem enni tolem, ha mar rettenetesen ehes volt.

tudom, hogy az eheztetes nem hosszu tavu megoldas, es kinozni nem akarom. kenytelen vagyok kifejni es ugy odaadni neki uvegbol. most viszont az a gond, hogy az en tejem utan a tapszert nem fogadja el..

a keso esti es hajnali kajalaskor nem sztrajkol.

megoldas erre?


2011. febr. 3. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál még, hogy esetleg összekeverve adod neki?
2011. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszodat, mukodik:-) csak az a nehezebb, hogy nem tudom, hogy mennyi tejport keszitsek, mert nem eszik mindig ugyanannyit.

de ha elfogy a "vegyes" kaja, akkor kap nehany korty teat es mehet a tapszeres potlas (35-40 ml).:-)

2011. febr. 25. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!