Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb tápszer?

Figyelt kérdés
6 hós a babám.
2011. aug. 25. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk csakis a Mildibé 2 jött be.

Már lassan 1 éves, de még mindig ezt issza, a 3-asnak is utálja az ízét.

2011. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nálunk a milupa a nyerő.

elsőnek meg üzenem, hogy undorító egy babával kapcsolatban ilyen viccet elsütni. biztosan valami IQ betyár lehetsz.

2011. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És ti váltottatok 6 hó után a 2-re? Az első válaszoló meg menjen máshova "poénkodni"
2011. aug. 25. 22:36
 4/6 anonim ***** válasza:

az az igazság, hogy én 1 éves koráig gyógytápit kellet adjak neki, utánna váltottunk csak a hármasra, ami 9 hós kortól adható. de ha a kettes fél éves kortól van, akkor szerintem válts, hisz gondolom életkornak megfelelő az összetétele.

első!! tarkarongy!:D remélem tudod mit jelent!nem akarok csunyát írni.

2011. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"csirke befejező granulátum 20kilós" Ne bántsátok, szegény ezt ismeri, mert ezen nőtt fel...:))) Következésképp most is annyi esze van, mint egy tyúknak.


Beba Ha1-et eszik a kisfiam, nagyon szereti. A benne lévő bifidusz nagyon jótékony hatású, erősíti az immunrendszert is. 7 és fél hónapos

2011. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

6 hós koráig Mulipát kapott. Most már próbáltam a Mildibé 2-t, az nem ízlik neki, illetve a Milumil 2-t, de azért sincs oda.

A Milimil Jó éjszakát! viszont jó, szereti is, jól is alszik tőle.

Én most a Beba 2-t fogom kipróbálni, hátha az ízlik neki. Mert így a reggeli tápszert alig akarja meginni, pedig az még kell neki.

2011. aug. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!